fbpx

Ano, přesně tak. Konference Management, znalosti a praxe, kterou tradičně pořádáme v atraktivním prostředí Hluboké nad Vltavou už má svůj termín a téma. 
Ať už na naše květnové setkání jezdíš pravidelně, nebo máš chuť přijet poprvé, můžeš si poznamenat do kalendáře krásný termín, pátek 24. května 2024, kdy vedle setkání společně oslavíme i svátek se všemi Janami a Janičkami.
A letošní téma?

„Umělá inteligence a smysluplné inovace v praxi“

Ještě v květnu 2023 jsem zvažovala, zda bude hlavním tématem právě AI.
Nicméně vývoj umělé inteligence je tak neuvěřitelně rychlý a proniká do všech oblastí, že už v červenci bylo rozhodnuto.
Je více než jasné, že nás díky umělé inteligenci čekají změny, které si asi ještě ani nedokážeme představit. A stejně tak je jasné, že o nich chceme vědět co nejvíce a chceme se podělit o zkušenosti, společně o nich diskutovat a více je pochopit.

Jak se chceme tématu Umělá inteligence v praxi chopit?

Přesně tak, jak zní téma. Rádi bychom tebe a celé publikum konference vtáhli do AI díky zkušenostem z praxe.
Proto jsme oslovili zástupce výrobních i nevýrobních firem, kteří s umělou inteligencí pracují a mají chuť se podělit o to, jak jim usnadnila procesy, v čem jim naopak zamotala hlavu a jak se s tím poprali. Jednoduše nás nechají nahlédnout do jejich firemní kuchyně a ukážou nám, s jakými nástroji pracují a co je jejich hlavním kořením.
Fantastické na tom je, že do květnové konference se jejich projekty ještě budou vyvíjet. Tedy, i když jejich projekty aktuálně znám, bude i pro mě překvapením, jaké novinky ještě přidají k současným zkušenostem.

Přednášející

Všichni přednášející jsou velmi úspěšnými manažery z praxe, kteří mají chuť se s námi podělit o své zkušenosti, úspěchy i výzvy.
Všechny spojuje podtitul letošní konference „Jak využít možnosti umělé inteligence, abychom si uvolnili ruce na to, co ona nedokáže.“
Prvního přednášejícího představím již v příštím newsletteru.

Moji poradci

Nástroje umělé inteligence jsem začala intenzivně využívat před necelým rokem. Proto jsem se při sestavování programu, témat i volbě přednášejících nechala inspirovat odborníky, pro které je AI samozřejmostí všedního dne a ráda bych jim tímto poděkovala. Za to, že neváhali věnovat mi svůj čas a za jejich skvělá doporučení. Mými poradci jsou Jan Romportl, přední český expert na umělou inteligenci, zakladatel a CEO Elin.ai a Libor Suchý, zakladatel a CEO společnosti ARGO22.

A skvělá zpráva na závěr

Nedílnou součástí konference se stala oblíbená panelová diskuze, ve které společně s přednášejícími usedne do křesla i náš nejlepší krizový manažer a úspěšný investor pan Václav Novák.
Pokud máš chuť nasát atmosféru předchozího 10. ročníku 2023 a naladit se na ten příští 24. května 2024, proklikni se na web konference. Najdeš zde info i fotografie.
Připoj se k našim prvním účastníkům již dnes.

25 anglických frází ideálních pro small talk a předvánoční setkání

Srdečně tě zdravím v krásném období adventu, kdy se mnozí z nás účastníme setkání, večírků a oslav, kde se můžeme setkat s anglicky mluvícími kolegy, zákazníky nebo dodavateli. Abychom ti pomohli vytvořit příjemnou a plynulou konverzaci, připravili jsme speciální...

Představujeme první přednášející květnové Konference Management, znalosti a praxe

Vítejte u představení prvního přednášejícího našeho 11. ročníku Konference Management, znalosti a praxe, který se bude konat 24. května 2024 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Tento rok se konference zaměřuje na "Umělou inteligenci a smysluplné inovace v praxi", což...

Tipy a triky pro efektivní učení angličtiny

Chcete se naučit anglicky, ale nevíte, jak na to? Jste unaveni z toho, že vaše hodiny angličtiny nevedou k rychlému pokroku? Nejste sami. Mnoho lidí si myslí, že stačí navštěvovat hodinu angličtiny týdně, ale pravda je, že efektivní učení angličtiny vyžaduje více než...