fbpx

intenzivní kurz angličtiny

Nikdy bych nevěřila, jak mě šílenci a ještě k tomu z Ameriky mohou katapultovat v angličtině. Pokud nejsi v angličtině úplný začátečník a jsi otevřený/á všem, kdo tě mohou motivovat a něco tě naučit, šílence musíš vyzkoušet.

Šílenci z Manhattanu
Jsem poměrně vybíravý divák i přesto, že mám často televizi jen jako “kulisu” u vaření, úklidu, nebo řešení méně náročné emailové pošty. Proto většinou sáhnu po iPadu a pustím si nějakou přednášku nebo některé oblíbené iVysílání České televize. V rubrice Nejsledovanější pořady dne jsem jednoho dne objevila seriál Šílenci z Manhattanu, dokonce v angličtině s českými titulky.
Naservírovaná angličtina s bonusem
Tuto sérii naprosto chápu jako podporu angličtiny v Čechách. Obklopila jsem se tedy seriálem při vaření a pokud mám pocit, že nerozumím, vrátím si úsek zpět a poslechnu si ho znovu a kouknu na titulky. Cibulka chvíli počká.
Příjemná americká angličtina je pro mnohé z nás doplněna ještě bonusem. Seriál je totiž převážně z firemního prostředí, které se prolíná i do soukromí postav a vykresluje tak, životní styl určitých vrstev Američanů. Osobně mě motivuje i snaha pochopit obchodní triky a různé strategie jednání postav, které se v seriálu objevují.
Další přednost “Šílenců”
Za obrovskou přednost považuji i to, že na shlédnutí určitého dílu máte jen omezený čas. Jeden týden. Pak se objeví nový díl, ale ten předchozí už k dispozici na iVysílání není. Co je to za přednost? – Přirozeně a nezávisle na tobě ti tak seriál určuje rytmus a pravidelnost tohoto způsobu výuky angličtiny. Odměnou, když rytmus dodržíš, je přehled o příbězích hlavních hrdinů, zdokonalení tvé angličtiny a skvělý pocit, který je další motivací.
A pokud se skutečně chceš výrazně posunout v angličtině a chceš znát i důležitá pravidla komunikace v anglicky mluvících zemích, přihlas se na náš intenzivní kurz.
Těším se na Hluboké na všechny “šílence” do cizích jazyků.