fbpx

Termín letošní květnové konference 15.května 2020 Trendy firemního vzdělávání sice nemůžeme dodržet, nicméně je mi potěšením Vám sdělit nový termín 8. ročníku naší mezinárodní konference, která se bude konat 23. října 2020 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

Co se nezměnilo:

  • Skvělí přednášející
  • Sdílení zkušeností úspěšných osobností z praxe
  • Místo konání
  • Pořadatel a motivující atmosféra

Společně s přednášejícími jsme obratem zareagovali na aktuální dění a nadcházející krizi ve společnosti. Původní přednášky na téma recese a přípravy na ni jsme změnili na témata řešení krize a změn ve firmách. To vše uslyšíte pouze na Hluboké.

Všichni čtyři vynikající přednášející jsou úspěšnými krizovými manažery a podělí se s námi o řešení, jak nastavit a vést firmu v době krize.

O své zkušenosti se podělí:

Ing. Jaroslav Řasa, spoluzakladatel společnosti ABRA Software, která se stala nejlepší firmou roku 2019 v Praze

Mgr. Václav Novák, jeden z našich nejúspěšnějších a nejslavnějších krizových manažerů a investorů celoevropského významu. Podívejte se na jeho workshop PROMARNĚNÁ PŘÍPRAVA FIRMY NA OBDOBÍ RECESE

Prof. Ing. Bohumil Král, CSc., který je jednou z nejvýznamnějších osobností světa finančního a manažerského účetnictví v Čechách, členem několika vědeckých rad v Praze a ve Zlíně a zároveň zkušeným poradcem při zpracování projektů manažerského řízení v praxi

Ing. Stanislav Martinec, jednatel a majitel výrobní firmy KOMA Modular, který v roce 2016 založil KOMA školu a stal se podnikatelem roku 2017 ve Zlínském kraji.