fbpx

Oxford University Press navštívil v 4.6.2012 prostřednictvím své zástupkyně Martiny Novákové naši školu s prezentací nové možnosti on line doplňkového studia.

Jako jazyková škola používáme kromě prezenčních metod i jednu z nejmodernějších metod výuky 3D e-learning a vítáme jakýkoliv podnět z oblasti on line výuky a materiálů. Tím rozhodně nový on line doplněk učebnice New English file je.

Kouzlo nového materiálu spočívá v tom, že si studenti rozšíří nabídku úkolů o některé další, které učebnice nenabízejí. Jedná se především o poslech / listening a mluvení / speaking, které student může cvičit on line včetně nahrávání se a možnosti poslat své výsledky lektorovi. Tento materiál lektorům nabízí možnost založení virtuální třídy, získat přehled o výsledcích studentů, které může ohodnotit a individuální přístup.

Nový materiál nabízející samostatnou výuku on line chápeme jako vhodný doplněk pro studenty, kteří chtějí zintenzivnit svou výuku angličtiny ať už v klasických kurzech, nebo s našimi on line lektory ve virtuálním prostředí při 3D e-learningu.  Tento on line doplněk, který je součástí CD u pracovního sešitu, doporučujeme jak studentům, tak i lektorům či jazykovým školám. Rádi ho zařadíme k dalším moderním prostředkům, které používáme při výuce cizích jazyků u našich studentů.

Vyzkoušejte zde