fbpx

Těžko byste 1. 6. 2012 našli v Second life ohromenější muže, než byli naši dva studenti obchodní němčiny. Studentky společně s lektorkou totiž vyměnili přípitek za oslavný tanec k slavnostnímu otevření nového Infocentra a zahradních učeben angličtiny a němčiny naší jazykové školy jazz-com. A je co oslavovat.

Naše škola ve 3D prostředí má atraktivnější prostory na břehu otevřeného moře, opět větší pozemek, lepší technické vybavení ohledně voice chatu a více kapacity pro naše pomůcky, holodecky a zážitkové prostředky.

Rozhodně stojí za to nás přijít navštívit a dozvědět se něco o našich jazykových kurzech ve virtuálním prostředí. Jednoduše se zaregistrujete, stáhnete si program a už se procházíte po naší škole (návod), kde se dozvíte informace ohledně výuky jazyků ve 3D.

Nezapomeňte si sluchátka a mikrofon. Určitě se Vám hodí i při tanci, abyste slyšeli hudbu a mohli také komentovat Vaše dojmy ostatním.
Na nic nečekejte, jak vidíte, tanec si užily i samy iniciátorky. Přijďte si užít v angličtině nebo němčině zážitkovou konverzaci s gramatikou v praxi.  tanec studentů v Second life