fbpx

“Schopnost rychlé absorpce šoků je zárukou, že přežijeme krizi. A zdravá a úspěšná firma má samozřejmě více než velkou šanci, že šoky a náročná období zvládne a mnohým takovým společnostem nová situace dokonce prospěje. Důvodů, proč nejsou firmy úspěšné a tím jsou méně odolné, je jistě mnoho. Úzké portfolio, víra v nikdy nekončící růst, absence inovace, nemotivovaní pracovníci nebo přebujelá organizační struktura.

Ale pokud bych měl jmenovat ty nejdůležitější, určitě by to byla nízká marže a jednobarevnost zákazníků. A na odstranění těch je třeba zapracovat, aby byla firma ve větší kondici a poradila si i s většími nárazy.”, reagoval na současnou situaci Václav Novák na workshopu “Promarněná příprava na období recese“, který se konal na konci června v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

Workshop Od krize k úspěchu, od smrti k nesmrtelnosti

Na červnový seminář, kterého se zúčastnilo bezmála třicet zástupců vedení firem, obsahově navazuje další workshop pod vedením Václava Nováka.
Termín je stanoven na 4. září 2020 a setkání se tentokrát koná v atraktivním prostředí Zámeckého Golf Resortu v Hluboké nad Vltavou. Přihlásit se můžeš již nyní zde a s přihláškou raději příliš neotálej.

Na programu bude společné hodnocení aktuální situace v celosvětovém měřítku a příprava na změny, které přinesou podzimní měsíce. Stejně tak se bude diskutovat o tom, co které firmě současná situace přinesla.
Kromě zkušeností z firemního světa by pan Novák rád otevřel i téma „Smysl života top manažera“, které se objevilo několikrát ve zpětné vazbě posledního workshopu, a které osobně řešil před několika lety, když ho v plném nasazení „stoplo“ vážné onemocnění.
Pokud se chceš na témata zářijového setkání naladit, určitě stojí za to si poslechnout úplně čerstvý rozhovor Václava Nováka s Martinem Veselovským na DVTV.

Co pozitivního přinese budoucnost

Ať již je současná doba jakkoliv napínavá, určitě s sebou nese i konkrétní pozitivní trendy. Pan Novák je jmenoval na červnovém workshopu a určitě stojí za to zmínit některé i zde.
  • bude dostatek pracovních sil
  • inovacím bude přáno
  • mzdy budou stagnovat
  • posílí bezkontaktní ekonomika
  • zvýší se regionalizace
  • sníží se objem cestování
  • sníží se poptávka po kancelářských plochách
  • pokračuje industry 4.0 a vše co s průmyslovou revolucí souvisí

“Nezáleží na tom, kde máte kabiny, ale na tom, na jakém hřišti hrajete. A hřiště může být celý svět.”

Václav Novák

Mgr. Václav Novák MBA

Mgr. Václav Novák MBA

Je absolventem Karlovy univerzity v Praze, MBA získal na University of Phoenix. Spoluzakladatel a senior managing partner M.L. Moran, ve své profesní praxi se věnoval téměř výhradně krizovému managementu. Celkem pracoval na více než 20 projektech (restrukturalizace skupiny Expandia, holdingu Vítkovice, krizové financování Setuza, záchranný plán ČSA, zhodnocení spol. Technistone a další). Časopis Forbes 9/2019 ho označil za nejslavnějšího českého krizového manažera. Na Fakultě managementu a ekonomiky přednáší pro „Nadané studenty“ v rámci Baťovy manažerské školy a na konferencích.

Manažerská akademie

Workshop Od krize k úspěchu, od smrti k nesmrtelnosti je součástí Manažerské akademie, kterou jsme připravili v úzké spolupráci přímo s panem Václavem Novákem. Jednotlivé workshopy vedou zkušení a úspěšní manažeři z praxe a stejně jako pan Novák čerpají z dlouholeté práce ve firemním prostředí. Z nejbližších témat a termínů si můžeš vybrat již nyní.

Pokud tě některé z témat zaujalo, s přihlášením příliš neváhej. Kapacita workshopů je omezena.

Golf po workshopu s panem Václavem Novákem

Společně se Zámeckým Golf Resortem Hluboká jsme pro Vás 4. září 2020 od 15h připravili po šťavnatém workshopu program i na čerstvém vzduchu.

Pro začátečníky organizujeme v čase 15:00 – 17:00 výuku začátečníků na driving range (odpališti) vč. uspořádání puttovacího turnaje.

Pro zkušenější golfisty vstup na hřiště s případným zapůjčením holí za bonusové ceny.

Stačí se u nás předem přihlásit, veškeré informace s rezervací pošleme obratem.