fbpx

O co jde? Doba covidová nás motivovala, zamakali jsme a připravili unikátní program, díky kterému budete mít přehled o celé firmě v jednom grafu. A když říkám o celé, tak tím myslím přehled o všech lidech ve firmě, včetně dělnických pozic. Program je velmi jednoduchý, přehledný a flexibilní. A co více – jeho princip je léty prověřený v praxi ve velké výrobní firmě. Nazvali jsme ho Personal Portfolio.

Jaké má hlavní benefity?

 • Ředitel bude mít klid, že vše běží, jak má.
 • Personalista jistotu, že na žádného zaměstnance nezapomene.
 • Vedoucí podporu, aby se jim s lidmi dobře pracovalo.

Jak to souvisí s filozofií firmy jazz-com?

Vzdělávání je stále naším hlavním tématem. A Personal Portfolio? Podporuje strategické vzdělávání lidí. O to nám vždy šlo.

Na jaře jsme se pustili do práce a demoverze je tu.

U našich dlouholetých zákazníků již prověřujeme aktuální verzi programu. Brzy bude možné si nezávazně vyzkoušet demoverzi a následně si přes licenční klíč zajistit finální verzi.

Co vše bude k dispozici k demoverzi?

 • program Personal Portfolio na 30 dnů v plném rozsahu a nezávazně,
 • zkušební databáze zaměstnanců,
 • IT dokumentace,
 • uživatelská dokumentace,
 • naše odborná konzultace.

Zaujali jsme tě?

Získej mezi prvními demoverzi a napiš si o ni na mkrausova@jazz-com.cz. Budeme tě přednostně informovat a svou demoverzi obdržíš mezi prvními.

Již nyní se můžeš těšit na další novinky. V nejbližších newsletterech představíme blíže nejen program a tým, který za ním stojí, ale i první komentáře našich recenzentů.

Termíny nejbližších workshopů a eventů

 • 14. ledna 2021 HR Meetings – více info
 • únor 2021 Toyota KATA v praxi jako nástroj ke každodennímu zlepšování procesů více info
 • 21. května 2021 8. ročník Konference Management, zkušenosti a praxe více info

Představujeme druhého přednášejícího naší květnové konference 2023

“Smysluplné moderní technologie v praxi” je podtitul květnové konference Management, znalosti a praxe a zároveň je to společné téma všech přednášek jubilejního 10. ročníku.10. ročník Konference Management, znalosti a praxe, 19. května 2023 Parkhotel v Hluboké nad...

Konflikt jako šance na úspěch

Před nedávnem jsme pořádali v Zámeckém golf resortu Hluboká mimořádně zajímavý workshop pod názvem Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době. A protože se jednalo o další výjimečné setkání pod vedením pana Václava Nováka, ráda bych se dnes podělila o...

Jubilejní 10. ročník konference Management, znalosti a praxe už má svůj termín

Ano, je to neuvěřitelné, nicméně aktuální ročník konference Management, znalosti a praxe 2023 na Hluboké  je jubilejním 10. ročníkem. A my už se s kolegy těšíme, že společně se všemi účastníky, hosty a přednášejícími oslavíme krásné 10. výročí skvělými přednáškami,...