fbpx

O co jde? Doba covidová nás motivovala, zamakali jsme a připravili unikátní program, díky kterému budete mít přehled o celé firmě v jednom grafu. A když říkám o celé, tak tím myslím přehled o všech lidech ve firmě, včetně dělnických pozic. Program je velmi jednoduchý, přehledný a flexibilní. A co více – jeho princip je léty prověřený v praxi ve velké výrobní firmě. Nazvali jsme ho Personal Portfolio.

Jaké má hlavní benefity?

 • Ředitel bude mít klid, že vše běží, jak má.
 • Personalista jistotu, že na žádného zaměstnance nezapomene.
 • Vedoucí podporu, aby se jim s lidmi dobře pracovalo.

Jak to souvisí s filozofií firmy jazz-com?

Vzdělávání je stále naším hlavním tématem. A Personal Portfolio? Podporuje strategické vzdělávání lidí. O to nám vždy šlo.

Na jaře jsme se pustili do práce a demoverze je tu.

U našich dlouholetých zákazníků již prověřujeme aktuální verzi programu. Brzy bude možné si nezávazně vyzkoušet demoverzi a následně si přes licenční klíč zajistit finální verzi.

Co vše bude k dispozici k demoverzi?

 • program Personal Portfolio na 30 dnů v plném rozsahu a nezávazně,
 • zkušební databáze zaměstnanců,
 • IT dokumentace,
 • uživatelská dokumentace,
 • naše odborná konzultace.

Zaujali jsme tě?

Získej mezi prvními demoverzi a napiš si o ni na mkrausova@jazz-com.cz. Budeme tě přednostně informovat a svou demoverzi obdržíš mezi prvními.

Již nyní se můžeš těšit na další novinky. V nejbližších newsletterech představíme blíže nejen program a tým, který za ním stojí, ale i první komentáře našich recenzentů.

Termíny nejbližších workshopů a eventů

 • 14. ledna 2021 HR Meetings – více info
 • únor 2021 Toyota KATA v praxi jako nástroj ke každodennímu zlepšování procesů více info
 • 21. května 2021 8. ročník Konference Management, zkušenosti a praxe více info

Tenhle skvělý a jednoduchý letní tip pro tvou angličtinu určitě oceníš

Objev skvělý letní tip pro zlepšení své angličtiny při sledování filmů na Netflixu. Doplněk pro Chrome ‘Language Learning with Netflix’ ti umožní sledovat filmy s dvojími titulky a mnohem více. Vyzkoušej skryté titulky, zpomalování dialogů, interaktivní slovní zásobu a další funkce. Perfektní pro nenásilné učení jazyků během letních večerů. Připoj se k našim intenzivním jazykovým kurzům a posuň své znalosti na vyšší úroveň!”

Letní workshop pro tvůj úspěch. Time management – Jak zvládat důležité věci v klidu.

Připojte se k našemu letnímu workshopu ‘Time management – Jak zvládnout důležité věci v klidu’ a naučte se efektivně řídit svůj čas. Získejte praktické tipy od zkušené lektorky a manažerky Hany Kořínkové. Workshop se koná 25. července 2024 v Knížecím dvoře, Hluboká nad Vltavou. Zaregistrujte se nyní a staňte se mistrem svého času!

Efektivní komunikace v době trvalých změn

Přihlaste se na workshop ‘Efektivní komunikace v náročných situacích’ dne 22. srpna 2024 a naučte se, jak efektivně komunikovat během změn a krizí. Rozvíjejte své dovednosti pro zvládání těžkých rozhovorů.