fbpx

Jazykovou úroveň si můžete zvýšit o 2 stupně během 4,5 měsíce.
Náš dlouholetý student Adam se rozhodl změnit pracovní místo. V nové společnosti po něm požadovali mluvit plynule anglicky, proto nás požádal o sestavení studijního programu, během kterého by si zvýšil své jazykové znalosti o dva stupně během 4,5 měsice.Po dohodě se studentem jsme sestavili studijní program, jehož základem byl pravidelný jednodenní intenzivní kurz za týden. Adam potřebuje anglicky nejen rozumět, ale i mluvit a reagovat. Měl trochu obavy z celodenní výuky angličtiny, ale už po dvou měsících požádal o zdvojnásobení počtu hodin za týden.
Intenzivní kurzy jsme dále doplnili o:

  • zasílané poslechy s texty a úkoly,
  • e-maily od lektorky s tématem v návaznosti na program kurzů,
  • sms fráze, které jsme mu zasílali každý den, a které byly doplněny CD do auta,
  • a zjednodušenou četbou s audio textem.

Sladkou tečkou několikaměsíčního bloku byl pro Adama odjezd do Anglie na dvoutýdenní kurz. Studentovi jsme chtěli do programu zařadit i on-line výuku díky našemu 3D e-learningu, ale pravidelné úkoly ho dostatečně a příjemně vytížili, proto jsme ji nezařadili. Je totiž velmi důležité, aby naplánovaný program fungoval na 99% a dal se vydržet déle než měsíc.

Na míru sestavený studijní program můžete mít i vy. Jen je třeba správně zvolit prostředky, intenzitu a náplň. S tímto vám velice rádi pomůžeme. Nechte si u nás zdarma sestavit svůj program výuky cizího jazyka už teď a nečekejte na poslední chvíli.

Pište na info@jazz-com.cz nebo volejte na 607 724 625