fbpx

Specializovaná dvojjazyčná učebnice pro lékaře lázeňských domů Aurora a Berta v Třeboni je v pořadí již desátá. Vzhledem k lázeňským hostům ze zemí našich sousedů jsou učebnice v kombinaci němčina čeština. 

Jako první v pořadí vznikly v roce 2006 učebnice pro fyzioterapeuty, sestry a balneo provoz, následovaly pak další pro maséry, servírky, pokojské, časování, wellness a recepci. Základem učebnic jsou dialogy, kterými projdou všechny profese při kontaktu s „lázeňáky“. A proč jsme jako jazyková škola chtěli učit v lázních podle vlastních učebnic?

Učebnice jsou psány na míru třeboňskému lázeňskému prostředí a tak jsou dialogy autentické a pro všechny důvěrně známé. Vynaložená energie se vrátila velmi brzy. Příjemná pracovní atmosféra v kurzech, pozitivní motivace zaměstnanců, kteří se učí to, co mohou obratem použít i výsledky semestrálních auditů jsou důkazem smysluplného a živého projektu.

Druhé navazující díly učebnic a roční kurz 3D e-learningu a e-learningu pro management lázní (v rámci Evropského dotačního programu OP LLZ Vzdělání je šance) byly připraveny na základě spolupráce s našimi „lázeňskými“  lektory  a nadšenými zaměstnanci  lázní. Myslím, že jsme si všichni nemohli přát více.

Naše nová učebnice s dialogy pro lékaře lázní je k objednání na info@jazz-com.cz nebo telefonicky 602 116 845.