fbpx
valentýn
V sobotu 14.2. je Svatý Valentýn a já bych ráda využila této příležitosti a dala šanci na odměnu všem, kdo se věnujete cizím jazykům a měli jste chuť přečíst si tento článek.

Pánové prominou, ráda bych dnes mimořádně vyzdvihla všechny aktivní ženy, které mají náročnou práci, zvládají s elegancí rodinné povinnosti a domácnost a ještě jim zbývá náboj na angličtinu, němčinu nebo třeba francouzštinu. Ovšem pánové, skvělý typ na dárek si můžete užít společně.
Biflování nefrčí a není odměněno
Určitě se mnou budete souhlasit, že výuka cizího jazyka by neměla spočívat pouze ve vyplňování cvičení v učebnici a v otrockém překladu. Součástí výuky musí být simulace reality, přehrávání reálných situací, v rámci kterých můžeme nanečisto použít konkrétní jazykový jev a slovní zásobu. No to se mi to říká, když právě nejste obvyklý typ studenta a zkoušíte všechno možné, abyste se nanečisto připravili na reálnou situaci.
Realita je šance
Mám pro Vás báječnou zprávu. Reálné situace jsou stejné pro všechny a není třeba žádné extra metody. Jen zkrátka jdi a řekni, co potřebuješ sdělit. A co vás k tomu má pohnout? Skvělá odměna. Ta, která vás bude motivovat.
S angličtinou do pohody
A co by to mělo být? – Pánové, pozvěte svou dámu do Wellness v Rakousku. Dámy dopřejte si odměnu v květinové koupeli, ve vonné sauně nebo při masáži lávovými kameny. Ve všech Wellness centrech se domluvíte německy i anglicky a nemusíte mít obavy, těch pár frází zvládnete. – A ta odměna!
Velmi ráda vám doporučím z těch nejbližších osobně vyzkoušená wellness cetra v Gmündu, Bad Füssingu, Bad Leonfeldenu, Laa an der Thaya.
Skvěle si to užijte!
A ještě jeden valentýnský dárek
Na toho, kdo jako první a správně odpoví na otázku: „Kde sídlí naše jazyková škola?” jsme připravili dvoujazyčné CD do auta (kombinace DE-CZ, ENG-CZ dle výběru). Pište na mkrausova@jazz-com.cz, zašleme obratem poštou.