fbpx
Tento rok je ve znamení stálých změn, proto na základě vládních opatření, tolik očekávaný workshop Toyota KATA v praxi, přesouváme z termínu 13. listopadu 2020 na únorový termín roku 2021. Nové datum konání upřesníme v nejbližších dnech.

Těší nás velký zájem o školení systému Toyota KATA, a protože termín posouváme, požádala jsem Michala Mildorfa, jako autora programu a lektora workshopu, o krátký pozdrav a komentář pro všechny účastníky a zájemce.

“Milí účastníci workshopu, srdečně Vás zdravím z Moravy a rád bych využil této příležitosti s vámi navázat kontakt alespoň písemně, než bude možné se osobně setkat.

S potěšením sleduji, jak systém Toyota Kata, který uplatňujeme i v mém týmu, funguje v praxi a jak se o své lidi a jejich samostatnost mohu opřít právě v tomto nestandardním období. Věřím, že v novém roce se společně setkáme a já se s vámi budu moci podělit o zkušenosti, které jsem získal za poslední období. Držme si palce a těším se s vámi na setkání na Hluboké. “

Michal Mildorf

Michal Mildorf je zkušený manažer, který pracoval jako specialista přímo ve firmě Toyota Motor Europe. Tam se systém Toyota KATA naučil a následně ho implementoval ve výrobní firmě v Čechách a stále v něm pokračuje se svým týmem.

Na celodenním workshopu nás provede tím, jak krok po kroku vybudovat organizaci, která je schopna pracovat autonomně. Dále rychle reagovat na změny a to díky postupné implementaci systému Toyota KATA. Tento systém udělal z Toyoty jednu z nejprofitabilnějších firem na světě.

Spolupráci jsme navázali díky vřelému doporučení RNDr. Zdeňka Przybyly.

Co od workshopu můžeš očekávat?

“Toyota KATA v praxi” je mimořádným školením Manažerské akademie „Příprava firmy na období změn“. Připravili jsme ji v úzké spolupráci s naším nejúspěšnějším krizovým manažerem a investorem nadnárodního významu, panem Václavem Novákem.

Workshopem odpovídáme na zpětnou vazbu účastníků naší Manažerské akademie, které zajímá nejen téma celkové restrukturalizace firmy, ale i postupné změny. Ty mohou být v kompetenci jednotlivých manažerů místních firem i dceřiných společností a Toyota KATA je skvělý nástroj k postupnému každodennímu zlepšování procesů.

V čem je workshop mimořádný?

  • Toyota Kata je skvělý nástroj pro maximální využití lidského potenciálu ve firmě a díky němu můžete se svými lidmi dosáhnout výjimečných výsledků.
  • Je opravdu mnoho podkladů a materiálů k teorii metody Toyota Kata, ale o praktické implementaci se toho z nich příliš nedozvíte. Nicméně ta je samozřejmě klíčová a vyzkoušet si ji, je nedílnou součástí našeho setkání.

Pokud tě zajímají slova autora tohoto unikátního manažerského systému Mike Rothera, stojí za to si přečíst jeho super krátký popis Toyota KATA (zabere ti 2 minuty s překladačem i bez něj). Stejně tak ti ráda doporučím 10 minutové video – prezentaci myšlenky Toyota KATA vedenou Mikem Rotherem. Je svižná, příjemně nabitá informacemi a angličtině Mika je velmi dobře rozumět.

Michal Mildorf

Michal Mildorf

Lektor

Vystudoval České vysoké učení technické v Praze, přičemž dva roky studoval v zahraničí, rok na Union College a následně rok na Universidad Politécnica de Valencia. Zkušenosti se systémem Toyota KATA načerpal ve firmě Toyota Motor Europe, kde pracoval necelé čtyři roky jako specialista na projektové řízení. Byl zodpovědný za plánování a sledování vývoje a přípravy hromadné výroby naftových motorů nové generace pro trh EU. Zde získal zkušenosti s projektovým řízením založeným na širokém procesu tvorby konsensu v rámci globálních projektových týmů. “Přes 8 let pracoval na několika pozicích ve firmě Continental. Začínal jako manažer nových projektů, následovala pozice manažera kvality a poté působil jako výrobní ředitel segmentu pneumatických sedadlových systémů.” Od roku 2019 je na vedoucí pozici Continental Business System, Vitesco Operations ve společnosti Vitesco Technologies.

A pokud tě program zaujal, přihlášení příliš neodkládej. Workshop je i přes posun termínu již částečně obsazen původně nahlášenými účastníky.

Termíny nejbližších workshopů a eventů

  • 14. ledna 2021 HR Meetings – více info
  • únor 2021 Toyota KATA v praxi jako nástroj ke každodennímu zlepšování procesů více info
  • 21. května 2021 8. ročník Konference Management, zkušenosti a praxe více info