fbpx

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník  konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi, které se podělí o svůj recept na úspěšné vedení projektů, ve kterých hraje umělá inteligence první housle.

Naším čtvrtým přednášejícím, který je součástí týmu vážených vystupujících,  je zkušený analytik a digital manager Tomáš Kapler. Vedle dalších aktivit pomáhá jako AI a online business konzultant firmám a institucím s nasazením umělé inteligence do procesů.

Nahradí umělá inteligence lidi?

„Umělá inteligence nenahradí lidi – ale lidé, kteří ji používají, nahradí lidi, kteří ji nepoužívají.“ , komentoval Tomáš Kapler při našem rozhovoru AI, když jsme se dostali k otázce,  zda se AI stane součástí našeho pracovního dne i soukromých aktivit.

„Analýza IBM ze srpna 2023 ukazuje trend jasně. Na základě průzkumu mezi 3 tisíci vedoucích pracovníků a 21 tisíci zaměstnanců bude využití AI zcela klíčové pro úspěch a přežití firmy už v nejbližších 3 letech.“ Doplnil téměř bez nádechu.

Přičemž já sama za sebe musím říci, že při současném tempu vývoje AI uvidíme, zda se zmíněná doba ještě nezkrátí.

workshop vyjednávání

O co se s námi Tomáš Kapler podělí?

Když jsme sestavovali program konference, radili jsme se nejen se špičkovými odborníky na umělou inteligenci, ale ptali jsme se i účastníků předchozích ročníků konference. Na co jsme se ptali? Na to, co je v souvislosti s umělou inteligencí zajímá, a co aktuálně řeší. A to nejen z pozice top manažerů a jejich týmu nebo firmy, ale i z pozice uživatelů. Díky bohaté zpětné vazbě jsme se ujistili, že jednu z přednášek máme věnovat AI a její využití v různých oblastech. Tak abys získal/a jako účastník přehled o tom, jaké možnosti AI nabízí a v jakých činnostech ti může usnadnit život.

Proto jsme oslovili Tomáše Kaplera a těší nás, že pozvání jako přednášející přijal. O své zkušenosti se podělá v přednášce „Jak využít naplno možnosti umělé inteligence?“.

Tomáš Kapler

Tomáš Kapler

 získal po studiích první zkušenosti v oblasti moderních technologií jako správce počítačové sítě a později jako specialista na bezdrátové sítě, přičemž školil české a slovenské IT a Telco firmy v zavádění Wi-Fi. Dalším krokem byla pozice analytika a digital managera v několika velkých českých i mezinárodních společnostech a ještě dnes tuto pozici zastává u nejznámějšího světového výrobce 3D tiskáren, české firmy Prusa Research. Od roku 2012 se intenzivně věnuje AI a v současnost pomáhá firmám při strategické změně uvažování a nasazení AI. Vedle dalších aktivit je konzultantem a lektorem vzdělávací kanceláře Evropské vesmírné agentury a participuje na akcích Maker Faire zaměřených na podporu šikovných lidí.

“Firmu zítřka nelze řídit s včerejšími talenty. Stejně tak nelze zapojit zítřejší talenty do včerejšího provozního modelu.“

Tomáš Kapler

Přehled našich vážených přednášejících konference Management, znalosti a praxe

Petr Hirš, ředitel centra pro umělou inteligenci Dataclair, O2 otevře konferenci přednáškou „Jak dnes umělá inteligence pomáhá v O2 a proč si nenechat ujet AI vlak?“,

Petr Vetiška, Engineering Manager ve společnosti Fränkische CZ, s.r.o. se podělí o „Mé zkušenosti s implementací AI do výrobního procesu“,

Milan Pleva, projektový a marketingový manažer projektu Roboton s přednáškou „Zvládne robot s AI nahradit zemědělce a vypěstovat sám ředkvičky?“,

Tomáš Kapler, analytik a digital manager AI firemních projektů s přednáškou „Jak využít naplno možnosti umělé inteligence“,

Miroslav Marek, Jakub Szlaur, zkušení manažeři a spoluzakladatelé technologického start-upu Edima Solutions moderují svůj Workshop „Efektivní nasazení a využití AI ve firmách“.

Přijeď se setkat s nejlepšími a dozvědět se více o neuvěřitelně rychlém vývoji umělé inteligence a její roli nejen ve firemním světě, ale i osobním životě každého z nás.

Nenech si ujít setkání se zajímavými osobnostmi světa byznysu a objednej si vstupenku pro sebe a pro kolegy na konferenci již nyní.

Vstupenky jsou do konce února za výhodnější cenu.

Těšíme se 24. května 2024 na 11. ročníku konference Management, znalosti a praxe v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

Letní workshop pro tvůj úspěch. Time management – Jak zvládat důležité věci v klidu.

Připojte se k našemu letnímu workshopu ‘Time management – Jak zvládnout důležité věci v klidu’ a naučte se efektivně řídit svůj čas. Získejte praktické tipy od zkušené lektorky a manažerky Hany Kořínkové. Workshop se koná 25. července 2024 v Knížecím dvoře, Hluboká nad Vltavou. Zaregistrujte se nyní a staňte se mistrem svého času!

Efektivní komunikace v době trvalých změn

Přihlaste se na workshop ‘Efektivní komunikace v náročných situacích’ dne 22. srpna 2024 a naučte se, jak efektivně komunikovat během změn a krizí. Rozvíjejte své dovednosti pro zvládání těžkých rozhovorů.

Mistrovství v moderním zákaznickém servisu – S extra best practice pro letní zastupování

Zúčastněte se workshopu ‘Mistrovství v moderním zákaznickém servisu’ 21. srpna 2024 a naučte se efektivní techniky komunikace a poskytování vynikajícího zákaznického servisu.