fbpx

Ano i v zapadlém koutě kraje Vysočina jde uskutečnit americký sen. Nevěříte? Jeďte se podívat do Okříšek na firmu Fränkische s.r.o.

Za úspěchem této firmy nedaleko Jihlavy stojí mladý inženýr Jiří Novotný. Po dvou letech praxe v oddělení kvality nastoupil do čela malé firmy s několika desítkami zaměstnanců. Po těžkých začátcích se ukázaly první úspěchy na trhu a s tím i růst společnosti. Objevily se i nové výzvy spojené s novými projekty a s organizací. To kladlo velké nároky na obsazování nových pozic.

Vzděláním k růstu

Firma Fränkische vsadila na vzdělávání zaměstnanců. Výsledek se brzy projevil v dalším růstu společnosti. Přednášející Jiří Novotný se s námi podělí o to, s čím se na cestě k mezinárodnímu úspěchu muselo vedení firmy popasovat, co se mu povedlo a jak zvládlo růst společnosti po všech stránkách.

Osobně jsem měla tu báječnou možnost firmu Fränkische navštívit a vyslechnout od pana Novotného nejen její příběh, ale projít si i výrobu s jeho zasvěceným komentářem. Ač s rukou v sádře, s pýchou a nadšením mi ukázal nejnovější technologie i moderní stroje a podělil se se mnou i o způsoby a systémy komunikace v rámci firmy. Kromě toho, že jsem měla pocit, že ví i o tom posledním šroubku ve firmě, mě naprosto nadchl tím, co společně se zaměstnanci dokázali a přenesl na mě pozitivní atmosféru celé firmy.

Přednáška na Hluboké

Pokud vás příběh Jiřího Novotného zaujal, přijeďte si vyslechnout jeho přednášku Z Okříšek do celého světa na konferenci Trendy firemního vzdělávání, která se koná 18. května 2018 v Hluboké nad Vltavou.

Velkou radost nám udělal i profesor Milan Zelený, který tentokrát přijede jako host. Slíbil, že se zúčastní panelové diskuse a seznámí nás s novinkami ze Spojených států.

Přihlásit na konferenci se můžete již nyní zde

Přijeďte 18. května 2018 na Hlubokou na Konferenci firemního vzdělávání a získejte tak odpověď na otázky, kam směřovat svůj osobní rozvoj a růst a tím i rozvoj ve vaší společnosti.

Nechte se motivovat přednáškou Václava Nováka Proč by nemohly růst nadnárodní možnosti českých manažerů, když rostou manažerské potřeby nadnárodních firem.

O cenné zkušenosti se s Vámi podělí Jan Hušek ve svém příspěvku Jak nastavit firemní KPI, tak aby byly prospěšné pro firmu i zaměstnance?

Hana Kořínková vás vtáhne do tématu transformace kultury v tradiční energetické společnosti přednáškou „Firemní kultura si dá strategii k snídani“ a na závěr můžete v otevřené diskuzi klást otázky přednášejícím, k nimž se připojí i čestný host profesor Milan Zelený.