fbpx

„Tým je unikátní jednotka, a když šlape, je to radost. To je nejvíc. Je to skutečná hodnota.“ komentoval se zápalem při našem setkání v jihočeském Pivovaře Hluboká Zdeněk Przybyla, zkušený manažer, který řídil 17 let závod Continental Automotive ve Frenštátě pod Radhoštěm a v jeho týmu pracovalo na tři tisíce zaměstnanců.

“Každý, kdo je v praxi, musel zažít, když tým nefunguje. Osobně respektuji každou jednu individualitu. Nicméně stejně, jako mohou stovky lidí následovat jednu osobnost a pracovat pod jejím vedením jako jeden muž, může i jedna osobnost tým rozštěpit a paralyzovat. Pak je třeba rychle jednat.” navázal s úsměvem pan Przybyla, který mě během našeho setkání na Hluboké naprosto vtáhl do dění celé fabriky a k mé radosti přijal pozvání jako přednášející na již 7. ročník mezinárodní Konference firemního vzdělávání jazz-com, který se koná 17. května 2019 v Hluboké nad Vltavou.

Sejdeme se v květnu na Hluboké

Pokud tedy nechceš přijít o poutavé vyprávění o tom, jak budovat tým napříč čtyřmi generacemi, přijeď 17. května 2019 na Hlubokou na Konferenci firemního vzdělávání. Získáš tak i odpovědi na otázky, jak lidé žijí s koboty  (roboti spolupracující s lidmi) v symbióze, aniž ztrácejí motivaci a jak je to s generacemi X, Y, a Z, když obětavost i sobectví jsou stejné nyní, jako před 2000 lety.

Vystoupení Zdeňka Przybyly tak skvěle doplní trojici přednášejících konference. Od úvodního vystoupení Martina Jana Stránského, primáře neurologie na Yale University, který se zabývá motivací a schopností lidí vzdělávat se, přes originální přednášku Václava Nováka Zhodnocení firmy za asistence Alberta Einsteina až po rozhovor se Zdeňkem Pohlreichem na téma Na čem záleží, chceme-li profesionální a stabilní tým.

Dnešním dnem otevíráme oficiálně prodej vstupenek na webu konference a nebudeš-li dlouho váhat, obdržíš je za příznivější cenu.

RNDr. Zdeněk Przybyla

Absolvoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a od roku 1990 pracoval jako ředitel čtyř výrobních závodů.

První dva, Plastik Slavětín a Favorit Rokycany, byly české firmy, třetí závod, v Uherském Hradišti, patřil AVX Corporation. 

Od roku 2000 řídil závod Continental Automotive ve Frenštátě pod Radhoštěm. Téměř třicet let vedl různé výrobní týmy k vlastní autonomii, tj. zodpovědnosti za dosažení dohodnutých cílů použitím vlastní motivace a nápadů, jak dělat věci lépe.

Od roku 2018 vede skupinu Continental Interim management.