fbpx
Únorový příměstský tábor s vránou Nortnem v Hluboké nad Vltavou

Termín:17. února 2018
ProgramVyprávění, hry, písničky, jazykové a pohybové aktivity, tvořivá dílna, příprava na zkoušky Cambridge.
Děti budou mít během dne 4 hlavní aktivní anglické bloky formou hry a aktivní komunikace v angličtině.
Učebnice:Na děti se těší vrána Norton a její přátelé ve cvičebnici Incredible English  (300 Kč/ks). Pokud ji nemáte, uděláme kopie na běh v hodnotě 30 Kč (Prosím, uveďte tuto informaci do přihlášky do poznámek). Knížku si můžete přes nás zakoupit, objednací doba je 7 pracovních dnů. Přihlášku  posílejte nejpozději do 13. února 2018, pokud jste tak již neučinili. Upřednostněny budou přihlášky dřívějšího data.
Místo:Objekt ZŠ Hluboká nad Vltavou, vchod do družin.

V květnu 2017 úspěšně složilo všech 9 našich přihlášených angličtinářů Cambridge YLE Starters. V přípravě na zkoušky budeme pokračovat i tento rok a všechny malé angličtináře budeme dělit do dvou skupin se samostatným i společným programem.
Děti do skupin rozdělíme my dle informací od Vás, nemusíte psát do přihlášek číslo skupiny.

Program:
1. dopolední blok:speciální program skupiny č.1 a 2
2. dopolední blok:speciální program skupiny č.1 a 2
Oběd:společně skupiny č.1 a 2
Aktivity v parku, na hřišti: společné pohybové a znalostí hry v angličtině
1. odpolední blok:speciální program skupiny č.1 a 2
2. odpolední blok:možnost společného programu skupiny č.1 a 2, sourozenci
Závěr:společné i skupinové hodnocení dle programu

Skupina č. 1:V této skupině jsou již pokročilejší malí angličtináři. Součástí programu je také  příprava na Cambridge zkoušky YLE Starters a Movers. Účast na zkouškách není pro děti povinná, nicméně pokud se jich chtějí zúčastnit, je naopak třeba doporučení lektorů tábora. Příprava na zkoušky obsahuje všechny důležité dovednosti pro aktivní komunikaci v angličtině a vřele ji doporučujeme i dětem, které aktuálně zkoušky dělat nechtějí. S úspěchem budujeme kladný vztah dětí k angličtině. Doporučený věk 9-11. Děti jsou individuálně rozřazovány nejen dle věku, ale i dle znalostí.
Lektorka:Jitka Matějková
Skupina č. 2:V této skupině jsou malí angličtináři se začátečnickou nebo mírně pokročilou znalostí. Hlavní myšlenkou a cílem je obklopit děti celý den angličtinou, včetně základních pokynů, otázek i odpovědí na principu „sendvičové metody“. Tj. překládání anglických  frází a slov do češtiny, aby děti rozuměly a zároveň si přirozeně osvojovali anglické fráze v určitých situacích. S úspěchem budujeme kladný vztah dětí k angličtině. Doporučený věk 6 – 9. Děti jsou individuálně rozřazovány nejen dle věku, ale i dle znalostí.
Lektorka:Anna Hejnová

Věk:6 – 9 let / začátečnická až mírně pokročilejší znalost Aj, skupina č.2
9 – 11(12) let pokročilejší znalost Aj, skupina č.1
Čas:9:00 – 16:00 (příchod možný v 8:30, odchod do 16:30)
Lektor:Zkušené lektorky angličtiny našeho vzdělávacího centra/ Jitka Matějková, Anna Hejnová
S sebou:Budeme s dětmi dělat minidialogy s Happy Socks a budeme rádi, když si děti přinesou s sebou jejich vyrobenou ponožku (z předchozích táborů, nebo vyrobte jednoduše doma, inspirace zde), čtvrtky bílé barvy 2ks, čtvrtku barevnou 2-3ks, dále přezůvky, pastelky, fixy, nůžky, lepidlo, láhev na pití, batůžek, kopii kartičky pojišťovny (pokud jste ji již dříve nedonesli) a podepsané prohlášení o zdravotním stavu dítěte.
Pokročilejší děti také jakoukoliv knihu o dinosaurech (pokud mají), eventuelně plastového nebo gumového dinosaura, kolíček na prádlo, barevné papíry, čtvrtku (může být též barevná).
Menším dětem přibalte barvené papíry (3 x červený, zelený a hnědý).
Cena:450 Kč (350 Kč + 100  Kč) / 1 plný den angličtiny bez učebnice Incredible English. V ceně je zahrnut pitný režim, 2x svačina, oběd, pomůcky a odměny.
Platba:Platbu převodem poukažte do 15. února 2018 na účet s uvedením jména dítěte a termínu kurzu (č.ú. 512157263 / 0300).
Prohlášení o zdravotním stavu dítěte doneste v den konání tábora vyplněné a podepsané do kanceláře (naproti učebně, vše značeno).
Přihlášku zařazujeme jako platnou po uhrazení kurzovného.
Michaela Krausová
Lektorky Jitka Matějková a Anna Hejnová
Vzdělávací centrum jazz-com, s.r.o.
Jménem dětí i lektorů děkujeme za skvělý oběd a báječnou obsluhu v restauraci Solidní šance, která pro naše děti připravuje vždy velmi chutné menu.