fbpx

Jak pracovat na osobních cílech

Možná tě to překvapí, ale ten,kdo nejlépe ví, jak dosáhnout svého osobního cíle, jsi právě ty. Nikdo jiný to nevymyslí lépe, protože ty svůj cíl znáš nejlépe. Stejně jako nejlépe víš, jaká cesta k němu je pro tebe ta nej.

Že bys tam už dávno byl/a kdyby to tak fungovalo? Ale ono to tak funguje, jen je často třeba dostat ten správný impuls. Nebo ho cíleně vyhledat – nechat se někým vést tak, že sám/a popíšeš, co máš přesně dělat, abys dosáhl toho, po čem toužíš. Koučink. To může být ten správný impuls.

V rámci Konference Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí, ti 18.5. na Hluboké exkluzivně nabízíme skvělý workshop pod názvem „Sám sobě koučem“. Na něm se naučíš, jak si dobře nastavit své cíle a jak jich dosáhnout. Přihlásit se můžeš zde. Workshopem nás provede profesionální kouč a autorka knihy „Sám sobě koučem“ Irma Bohoňková.

“Cíl bez plánu je jen přání.”

Krásný domek se zahradou, nadupané Ferrari, brilantní angličtina, skvělý pracovní tým, spokojená rodina, potlesk v nabitém sále nebo… Co je tvým snem? Určitě nějaký máš a rád/a bys z něj udělal/a skutečnost. Ale mít představu a uskutečnit ji jsou dvě různé věci. A pro mnohé z nás není vůbec snadné svou představu jasně popsat natož si udělat plán a jít za ní s jistotou a přesvědčením jako za svým cílem. A přesto to nemusí být vůbec těžké, jen je třeba vědět, jak na to. Jak na sebe.

Koučink jako přímá cesta k cíli, sebekoučink jako přímější

Koučování je známé jako účinný způsob, jak lidem pomoci dosáhnout jejich cílů nebo uskutečnit nějakou důležitou změnu v práci či v osobním životě. Je ale možné koučovat sám sebe? To se dozvíte na workshopu “Sám sobě koučem” stejně jako to, jak a kdy je možné využít koučovací přístup jako „svépomocnou“ metodu. Na workshopu se naučíte používat hned dvě zajímavé techniky pro sebekoučink.

Ochutnávka toho, co tě na workshopu čeká

  • Kdy je možné koučovat sám sebe?
  • Jak postupovat při sebekoučování?
  • Jak si dobře nastavit své cíle?
  • Od problému k cíli.
Podrobnější program najdete na stránkách naší konference. Budeme se těšit na všechny, kteří mají chuť uskutečnit své sny. Být šťastni, nastavte si cíl, který povede vaše myšlenky, uvolní vaši energii a inspiruje vaše naděje.”