fbpx

příměstský tábor angličtiny

Důvodů je hned několik a na ty nejpodstatnější se postupně v těchto newsletterech podíváme z blízka.
Dnes bych se chtěla zmínit o jednom velmi důležitém, o kterém jste pravděpodobně nikdy ani neslyšeli. Vlastně ho přinesla praxe.

Petrův příběh
Před půl rokem jsme se s Petrem sešli u nás na zahradě. Přišel za mnou s prosbou, že by rád získal jako IT specialista zakázky i z ciziny. Ovšem bez dobré angličtiny není reálné se domluvit ani na spolupráci. Tím spíše, že komunikace probíhá i po telefonu. Petr byl začátečník, program jsme tedy nastavili na celý rok. S ohledem na cíl a samozřejmě i na peníze.
Proč začít s jazyky co nejdříve
Po několika měsících jsme v sobotu odpoledne s Petrem hodnotili jeho pokroky a zda jsme program správně nastavili. Do kanceláře přišly nečekaně dvě děti. Poslala je lektorka našeho celodenního anglického tábora pro papíry. Petra pozdravily a zeptaly se, jak se má. Anglicky.
Petr sice bez zaváhání anglicky odpověděl, ale neodpustil si další komentář: „Já se na ty vaše anglické tábory díval. Děti se sejdou jednou za měsíc na jeden den, zaplatí desetinu toho, co já a v patnácti mě převálcujou. Mají na jazyk víc času. Ne jeden rok jako třeba já. A profitovat z něj mohou dříve a ne až ve třiceti. No jo no.
Rodiče nechápali jazyk jako nutnost, zřejmě nepředpokládali, že bych jazyk někdy potřeboval. Tak teď musím angličtinu rychle dohnat.”
Zkuste to jinak. Otevřete svému dítěti dveře do světa a přihlaste ho na kurz angličtiny již nyní. Znalost jazyka mu umožní za pár let uskutečnit jeho sny.
Začněte co nejdříve a přihlaste své děti na anglický tábor.
Děti jsou celý den obklopeni angličtinou, kterou používají při hrách i při základní komunikaci s lektorem. V praxi se učí používat školní teorii a nově ji mohou vyzkoušet i při návštěvě rodilých mluvčích. Naši malí studenti již patří k nejlepším angličtinářům ve třídách.
Těšíme se na všechny malé angličtináře i na vás, jejich rodiče.