fbpx

111

O to, jak budovat firemní kulturu, jak s ní pracovat, a proč je nezbytná pro dobře fungující společnost se s námi přijede podělit 19.5 2017 na konferenci Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí Lucie Bergerová, personální ředitelka společnosti Siko koupelny a kuchyně.

Po 10 letech práce v mezinárodním prostředí Big4 společnosti a postgraduálním studiu na Nottingham Universitě se v roce 2015 stala Lucie součástí týmu rodinné firmy se sídlem v jižních Čechách.
Ve stejném roce předávala zakladatelka společnosti Jaroslava Valová vedení firmy již plně do rukou synů a s tím souvisely i postupné změny ve vedení a rozvoji firmy, kterých se za velké podpory vedení Lucie ujala.
“Nastavování dílčích i celofiremních cílů, zdokonalování komunikačních systémů, školení směrem k cílovým kompetencím apod. je jistě nezbytné pro dobře fungující firmu, nicméně bez budování firemní kultury lze jen obtížně nabrat správný kurz nebo uskutečnit celkovou pozitivní změnu. A firemní kultura se nedá budovat ani měnit bez podpory shora.” komentovala personální ředitelka strategii rozvoje firmy, která se v první linii týká především změny přístupu a kultury manažerů.
Přijeďte 19. května 2017 na Hlubokou na Konferenci firemního vzdělávání a získejte tak odpověď na otázky, týkající se budování a rozvoje firemní kultury. Seznamte se s příběhem úspěšné rodinné společnosti, založené v jihočeských Čimelicích matkou tří dětí, Jaroslavou Valovou, která patří mezi nejúspěšnější ženy českého byznysu. Setkejte se s nejlepšími.
Více informací o přednášce Lucie Bergerové se postupně dozvíte na našich webových stránkách, Facebooku nebo na Linkedinu, kde průběžně uveřejňujeme informace o připravovaném ročníku i jednotlivých účinkujících. Přihlásit se můžete již nyní. Registrujte se ještě dnes na našich stránkách zde a setkejte se s těmi nejlepšími na konferenci Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí 19. května 2017 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.
Zbývá už jen 60 vstupenek.
Přeji příjemné dny v dobré společnosti se šálkem teplého punče.