fbpx

Rozhovory v médiích pánů Václava Nováka a Martina Jana Stránského

Konferenci Management, znalosti a praxe jsme sice přesunuli na termín 21. května 2021, nicméně malé setkání se dvěma váženými přednášejícími našich konferencí bych ti dnes přece jen ráda nabídla.

A to prostřednictvím rozhovorů a debaty, ve kterých se obě osobnosti vyjadřují k současné situaci na základě svých profesních i osobních zkušeností.
Jedná se o pana Václava Nováka a Martina Jana Stránského, se kterými jsi se mohl/a setkat na našich konferencích a workshopech.

Všechny tři příspěvky srdečně doporučuji a jen dodávám, že obraz není úplně nejnutnější a můžete si je v klidu poslechnout jako audio, třeba v autě.

Václav Novák v debatě Hospodářských novin

Budoucnost českého průmyslu

Může průmysl zůstat motorem české ekonomiky? Přestaňme vyrábět a začněme prodávat, shodují se Havlíček nebo šéf ABB při debatě. Debatu vede Radek Špicar, víceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Václav Novák v pořadu 360 CNN Pavlíny Wolfové

Krizový manažer o řízení během krize – CNN Prima NEWS

MUDr. Martin Jan Stránský na videoblogu časopisu Přítomnost

Koronavir: Představy vs. fakta. Neuropsychologický výklad o pasti, do které jsme se dostali.

MUDr. Martin Jan Stránský komentuje současné dění z pohledu primáře neurologie Yale University a světově uznávaného odborníka

Je nám velkou ctí, že tyto osobnosti světového formátu mají chuť vystoupit na naší konferenci a spolupracovat na našich vzdělávacích projektech. Na pana Václava Nováka se všichni můžeme těšit jako na jednoho z přednášejících na příští konferenci 21. května 2021 a pan Martin Jan Stránský přijal naše pozvání jako čestný host.
Toyota Kata v praxi
Věřím, že nám zmíněné příspěvky nabízí další pohledy na současné dění a od obou pánů předávám vzkaz, že se těší na osobní setkání na Hluboké.