fbpx

Chcete se naučit cizímu jazyku, ale chybí vám ten poslední krok – vybrat si správný kurz pro vás? Usnadníme vám to. Přihlaste se na intenzivní zážitkovou výuku angličtiny nebo němčiny v podzámčí na Hluboké.
Za prodloužený víkend na Hluboké zvládnete tolik hodin výuky jako za semestr docházkového kurzu. Intenzita je vyšší, protože se do jazyka ponoříte na celý víkend a máte prostor fráze a slovíčka používat i v běžné situace – při pauze na kávu, při obědě i procházce, což je pro osvojení jazyka velmi důležité.

Zároveň vám prostředí Hluboké nad Vltavou nabízí bezpočet možností aktivního odpočinku jako in-line a cyklistické stezky, jezdecký areál, zámek a zámecký park, adrenalinový park, sportovní i golfový areál. V relaxačním centru načerpáte energii na další hodiny výuky a v místních hotelích či restauracích si společně vyzkoušíme angličtinu i němčinu v praxi.

Zážitková výuka jazyka znamená co nejvíce jazykové praxe v příjemné a podnětné atmosféře. A pod vedením našeho zkušeného lektora to značí splnění všech důležitých podmínek pro efektivní výuku cizího jazyka. Jedním víkendovým kurzem to ovšem nekončí. Na každý kurz navazují pokračovací kurzy a za půl roku se tak dá zvládnout více než za dva roky docházkových kurzů. Konzultace o výběru kurzů vítáme. Veškeré termíny jsou vždy na nabídce intenzivních kurzů.

Těšíme se na setkání na Hluboké.

intenzivní-kurzy-Hluboká-01

intenzivní kurzy Hluboká

Intenzivní kurzy angličtiy a němčiny Hluboká nad Vltavou

intenzivní-kurzy-Hluboká-02 intenzivní-kurzy-Hluboká-03