fbpx

Online angličtina pro děti

hs

Milí rodiče,
za dlouhá léta praxe jsem zjistila, že k úspěšnému zvládnutí jazyka je třeba i každodenní trénink. Svému synovi pouštím každý den nějakou pohádku v němčině nebo mu večer čtu před spaním.
Každodenní práce s angličtinou je důležitá.
Napadlo mě, že byste také rádi každý den s dětmi spolupracovali. Proto jsme připravili pro vás a vaše děti malý projekt. Každý den vám zašleme email odkaz na krátké video – rozhovor, na které se s dětmi podíváte. Ke každému cvičení je jednoduchý úkol, který s malým angličtinářem provedete.
Ke každému cíli vedou malé kroky
Celý projekt je tvořen s ohledem na rodiče. Video nebude delší než 30 sekund a cvičení by také nemělo trvat déle než 4 minuty. Takže na společnou výuku by vám mělo stačit 5 minut denně. To není moc, co říkáte?
Učte se se svým dítětem.
Věty jsou opravdu jednoduché, takže je zvládne každý. Dostanete také text v angličtině a češtině. Budete tedy dokonale textu rozumět. A co výslovnost? Nemusíte se bát. Tu přece uslyšíte ve videu.
Hra je radost. Učení při hře je radostné učení.
Zaveďte si tuto malou lekci angličtiny jako každodenní rituál. Uvidíte, že za týden už budete konverzovat anglicky. Rádi bychom vás později požádali o vaše komentáře, dotazy a zkušenosti. Tak můžeme program postavit ještě lépe.
Mgr. Michaela Krausová
Jak pracovat s dětmi a anglickými filmy happy socks

Úvodní lekce happy socks – ukázkový rozhovor v angličtině.
Vyplňte svůj email, pokud chcete také dostávat lekce angličtiny pro děti ZDARMA po dobu 1 týdne.

Error: Contact form not found.

Objednávka jazykového kurzu Happy socks
Každý všední den dostanete do svého emailu lekci angličtiny (krátké video + text) po vámi zvolenou dobu. Spolu se svým dítětem můžete mluvit anglicky. Aktivně se tak podílíte na jeho vzdělání.
1 měsíc

200 Kč
angličtina pro děti
20 lekcí
český text
anglický text

3 měsíce

550 Kč
angličtina pro děti
60 lekcí
český text
anglický text

6 měsíců

1000 Kč
angličtina pro děti
120 lekcí
český text
anglický text