fbpx

PŘÍPRAVA NA PRACOVNÍ POHOVOR

Modelové situace, při kterých si vyzkoušíte, jaké to je sedět před přijímací komisí

Zvládnete přijímací pohovor v němčině. Zkušená lektorka vás také připraví na vaše bezproblémové zapojení do týmu na vašem novém pracovišti.

Kliknutí

Zvládnete přijímací pohovor v němčině.

Zkušená lektorka vás také připraví na vaše bezproblémové zapojení do týmu na vašem novém pracovišti.

Víte, že komunikace Čechů a Němcůodlišná pravidla? Nebojte se, seznámíme vás i s nimi. V každém kurzu vysvětlujeme studentům interkulturní rozdíly ve firmách, aby se tak vyhnuli nepříjemným situacím.

Na závěr získáte potvrzení / certifikát o vaší jazykové úrovni dle Evropského referenčního rámce, které můžete přiložit k vašemu životopisu.

A jak to spolu dokážeme

Kdo plánuje, je rychleji v cíli

Nejdříve písemným a ústním testem stanovíme vaši jazykovou úroveň. Stanovíme cíl – na jakou úroveň jazyka se chcete dostat. Pak naplánujeme časový rozvrh. Pokud chcete rychle postupovat vpřed, můžeme vám doporučit intenzivní celodenní kurzy.
intenzivní kurz němčiny

Rychle, znamená intenzivně

Už slyším vaše námitky: “Celý den se učit německy? To nevydržím.” Buďte v klidu. Celodenní kurzy úspěšně pořádáme již 25 let. Naše lektorky přesně ví, kdy “zasprintovat” a kdy a jakou formou naopak relaxovat. A aby hodiny byly barevné, mají v zásobě spoustu zábavných cvičení, ale i tvrdého drilu.
individuální kurz němčiny

Když kurz, tak individuální

Dalším našim doporučením je: “Buďte individua a zvolte individuální kurz. Proč? Abyste mluvili co nejvíce. Pokud vás bude v kurzu 10 studentů, tak nebudete mluvit během hodiny ani 6 minut. A teď si představte, že jste jen vy a lektor. Budete mluvit minimálně 80% času.
slovní zásoba němčina

Zvolte si téma

Naučíme vás nejen obecnou němčinu, ale soustředíme se i na fráze, které budete potřebovat přímo na pracovišti. Příkladem může být slovní zásoba pro zdravotní sestry, lékaře, pečovatelky, číšníky, řidiče atd.

Neodpočinete si ani mezi kurzy

Pro vaše úspěšné studium zajistíme váš každodenní styk s němčinou. Mezi jednotlivými termíny kurzů jsme si připravili pro vás:

  • samostatné domácí úkoly
  • pravidelný kontakt s lektorem domluvenou formou
  • zjednodušenou četbu doplněnou poslechem
  • jednu dvoujazyčnou sms frázi denně do vašeho mobilu

Přípravným kurzem nekončíme. V jazyce vás podpoříme i nadále.

  • Navážeme společně na kurzy osvědčenou skype výukou, ať již budete kdekoliv
  • Uvítáme vás na celodenním konverzačním kurzu o víkendu
  • Připravíme vás na důležité jednání, služební cestu apod.
  • Zajistíme vaši pravidelnou korespondenci s lektorem

Obvyklý časový rozvrh

  • 8:30 – 16:00
  • celodenní program v rozsahu 8h (vyučovacích hodin)

Doporučené varianty:

a) 1x 1den 4.200,- / den
b) 1x 5dnů 3.800,- / den

Jako bonusy získáte ke každému dnu kurzu

Domácí úkoly, které zajistí váš neustálý kontakt s němčinou. Lektorka Vám pošle emailem cvičení pro opakování slovní zásoby i gramatiky z kurzu. Vy si je samostatně vyplníte a pošlete emailem lektorce ke kontrole. Lektorka vám je vrátí opravené.
Emaily, kterými s vámi lektorka simuluje komunikace se zákazníkem, kolegou, nebo nadřízeným v němčině. Připravíte se tak na písemnou komunikaci v reálných situacích a naučíte se obvyklé fráze i obraty bez gramatických chyb. Každý týden po dobu jednoho měsíce dostanete email, na který odpovíte lektorce a ta vám ho vrátí opravený.
Knížku a CD v hodnotě 250 CZK Četba a poslech Kniha je ve zjednodušené němčině a my pro vás vyberete tu správnou úroveň. Text knihy je namluven na CD a tak se můžete němčinou obklopit v autě, při sportu i v domácí pohodě. A dále ke knize a CD dostanete ještě návod, jak četbu s poslechem používat.
Po dobu jednoho měsíce jednu dvoujazyčnou sms frázi denně do vašeho mobilu. I k této formě mikrolearingu od nás obdržíte návod včetně video rozhovoru, jak naše sms fráze využívají další účastníci našich kurzů.

Kurz pro vás připravíme na základě společné dohody ve všední dny i o víkendu.
5 dnů kurzu může probíhat

  • v jednom týdnu
  • samostatně, s maximálním odstupem kurzů 1 měsíc

Místo konání:

Hluboká nad Vltavou, Blatná, Strakonice

Lektoři

Lada Vlasáková

Lada vystudovala Translatologii (Tlumočnictví a překladatelství) na filosofické fakultě UK v Praze pro německý a anglický jazyk. Aktivně překládá a tlumočí již 22 let a kromě výuky firemních a specializovaných kurzů vede v našem centru již šestým rokem intenzivní kurzy v obou jazycích. Vítá vše nové ve svém oboru a aktivně se zajímá do hloubky o obory našich studentů. Časté tlumočení jí umožňuje se držet nejen v jazykové kondici, ale také vnímat odlišnosti německé a anglosaské kultury ve srovnání s českou, které pak předává studentům. Svůj volný čas nejraději tráví s rodinou při rekreačních sportech a velmi ráda cestuje a poznává nová místa.

Iva Houserová

Iva vystudovala pedagogickou fakultu JU Českých Budějovicích, německý a český jazyk. Díky češtině má stále kontakt s rodilými mluvčími, vzhledem k tomu, že kurzy češtiny pro cizince jsou stále populárnější. Kromě jazyka má tak dlouholeté zkušenosti i s mezikulturní komunikací. V našem centru vede firemní a intenzivní kurzy již od roku 2005 a je naší skvělou metodičkou. Kromě tzv. reálných kurzů vede od roku 2010 naše kurzy němčiny ve virtuální realitě a po skype. Hravě si poradí s technikou a ráda ji využívá i ve všech kurzech. Chápe výuku jako velkou hru, za kterou skryje nekompromisní pravidla i dril. Jazyk vnímá jako most k těm ostatním a snad proto velmi ráda poznává cizí země a jejich kulturu, kterou zachycuje se svým přítelem na tisících fotografií.

Pro další informace zavolejte na +420 602 116 845 nebo pište na mkrausova@jazz-com.cz. Rádi se Vám budeme věnovat a připravíme pro vás kurz.

Stáhněte si náš aktuální katalog.