fbpx

OBCHODNÍ KORESPONDENCE V ANGLIČTINĚ

Zvládněte e-mailovou komunikaci a maximálně využijte její sílu a možnosti

V kurzu se naučíte využít účinně e-mail k oznámení,
vyjednávání i řešení složitějších situací. Spojuje efektivní e-mailovou komunikaci, profesní angličtinu a díky rodilému mluvčímu i znalost mezikulturních odlišností.

Přihlaste se

Profesní angličtina

Zvýšíte svou jistotu a efektivitu e-mailové komunikace profesní angličtinou.

Struktura emailu

Díky osvědčené struktuře e-mailu zrychlíte a zpříjemníte komunikaci.

Uznávaný partner

Stanete se uznávaným a zkušeným partnerem při písemné komunikaci.

Mezikulturní rozdíly

Rodilý mluvčí vám zprostředkuje zvyklosti mezinárodního e-mailové korespondence.

OBCHODNÍ KORESPONDENCE

Písemný kontakt e-mailem mezi firmami i v rámci jedné firmy je stále intenzivnější. Kromě využití nižších nákladů se tak může urychlit řešení jednoduchých i složitějších věcí. Ovšem, aby tomu tak bylo, je třeba e-mail umět správně využít. V kurzu se naučíte využít účinně e-mail k oznámení, vyjednávání i řešení složitějších situací. Kurz trefně spojuje efektivní e-mailovou komunikaci, profesní angličtinu a díky rodilému mluvčímu i znalost mezikulturních odlišností, tj. pravidel komunikace různých národností.
Obchodní korespondence v angličtině

EMAILOVÁ KOMUNIKACE

Kurz je rozdělen do dvou termínů. Díky mezidobí mezi kurzy si účastníci mohou vyzkoušet získané znalosti z prvního termínu v praxi. Všichni napíší a pošlou lektorovi e-mail na základě jeho zadání. A to na míru podle jejich profese, podle cíle komunikace i vzájemné pozice partnerů. Dostanou tak osobní zpětnou vazbu lektora, korekturu a jeho doporučení.
V druhém termínu se pracuje s nejčastějšími chybami v samostatných úkolech a s otázkami účastníků. Tematicky se rodilý mluvčí věnuje slabým stránkám e-mailové komunikace se zaměřením na české prostředí.

Pro další informace zavolejte na +420 602 116 845 nebo pište na mkrausova@jazz-com.cz. Rádi se Vám budeme věnovat a připravíme pro vás kurz.

MANAŽERSKÁ AKADEMIE

Školení pro manažery s ambicemi

Podívejte se na aktuální program workshopů