fbpx

Podzim je tady a s ním i chladnější dny. Je to ideální čas pro zpomalení, relaxaci a zlepšení vašich jazykových dovedností. Jak? Představujeme vám Ororo TV – online platformu, která kombinuje zábavu a vzdělání.

Ororo TV: Váš společník v učení angličtiny

Ororo TV, s heslem „Fun way to learn English“, je ideální pro ty, kteří hledají zábavný a efektivní způsob, jak zlepšit svou angličtinu. Mnoho z nás má problém s aktivním používáním angličtiny v každodenním životě. Ororo TV je řešením. Nabízí širokou škálu anglických videí, seriálů a filmů, které si můžete pustit kdykoliv a kdekoliv.

Proč je Ororo TV lepší než ostatní platformy?

  • Různorodý obsah: Od krátkých videí po celovečerní filmy.
  • Přístupnost: Dostupné na mobilu i počítači.
  • Titulky: Většina obsahu má české i anglické titulky.
  • Výhody oproti HBO a Netflixu: K dispozici máte slovníček a překladač během sledování. Ukládejte si neznámá slovíčka a vracíte se k nim po sledování.

Efektivní využití Ororo TV pro učení angličtiny

  1. Vyberte si obsah, který vás skutečně zajímá.
  2. Začněte s krátkými videi, které snadno zařadíte do svého dne.
  3. Doporučujeme následující série videí:

Sledování nás vedlo před lety k založení dnes velmi úspěšné konference Management, znalosti a praxe na Hluboké. Letos byl 10. jubilejní ročník.

Závěr

Ať už jste začátečník nebo pokročilý, Ororo TV vám pomůže zlepšit vaši angličtinu zábavným způsobem. A pokud bys měl/a přece jen chuť se nechat obklopit angličtinou od lektorů z masa a kostí, objednej si svůj pravidelný nebo intenzivní kurz, kde je práce s videi nedílnou součástí. Individuální i skupinové celodenní kurzy, jsou u nás běžnou praxí. Přináší rychlé pokroky a určitě k nim přispěje i příjemné prostředí městečka Hluboké nad Vltavou.

25 anglických frází ideálních pro small talk a předvánoční setkání

Srdečně tě zdravím v krásném období adventu, kdy se mnozí z nás účastníme setkání, večírků a oslav, kde se můžeme setkat s anglicky mluvícími kolegy, zákazníky nebo dodavateli. Abychom ti pomohli vytvořit příjemnou a plynulou konverzaci, připravili jsme speciální...

Představujeme první přednášející květnové Konference Management, znalosti a praxe

Vítejte u představení prvního přednášejícího našeho 11. ročníku Konference Management, znalosti a praxe, který se bude konat 24. května 2024 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Tento rok se konference zaměřuje na "Umělou inteligenci a smysluplné inovace v praxi", což...

Velké setkání špičkových manažerů na Hluboké má už svůj termín a téma

Ano, přesně tak. Konference Management, znalosti a praxe, kterou tradičně pořádáme v atraktivním prostředí Hluboké nad Vltavou už má svůj termín a téma. Ať už na naše květnové setkání jezdíš pravidelně, nebo máš chuť přijet poprvé, můžeš si poznamenat do kalendáře...