fbpx
Dovedeš si představit svět bez škol a universit? Bez ranního vstávání, nevolnosti před písemkou, učení se do noci, opisování nebo bez tvého báječného učitele, který naprosto ovlivnil tvou profesní dráhu? Doufám, že ne. Protože to vše je spojeno se vzděláváním.

Vzdělání nám pomáhá pochopit svět, ve kterém žijeme a pomáhá nám i najít tu správnou cestu k našemu osobnímu štěstí. A jakkoliv to zní nadneseně, vzdělání umožňuje proměnit naše sny ve skutečnost.
I my bychom rádi v novém školním roce přispěli k uskutečňování životních snů. A to nejen u našich dospělých studentů, ale i těch docela malých. Jak? Program našich celosobotních anglických táborů nově od října 2016 rozšiřujeme o přípravu na zkoušky Cambridge.
Tyto zkoušky jsou určeny pro děti 7 – 14 let a my začínáme tím nejnižším stupněm, Young Learners Test – Starters. Jako partner Britského centra v Českých Budějovicích děti zaregistrujeme a povedeme ke zkouškám, které se uskuteční podle přidělených termínů na přelomu května a června 2017. Naše malé angličtináře seznámíme s průběhem zkoušek, obsahem i typy testů, aby jejich cesta k prvnímu certifikátu zkoušek Cambridge byla úspěšná.
Dle slov účastníků i organizátorů zkoušek probíhá testování v příjemné atmosféře Britského centra a napětí zkoušek u malých účastníků bohatě vyváží odměna v podobě certifikátu vydaného University of Cambridge. Certifikát o složení těchto zkoušek znamená mimo jiné i plus body při přijímacích zkouškách na víceletá gymnázia a střední školy.
O zkouškách Cambrigde pro děti budeme průběžně informovat na našich webových stránkách.
Buď s námi pyšný/á na děti, které získají mezinárodně uznávaný certifikát.
Umožni vzdělání svému dítěti nebo vnoučeti a otevři mu tak cestu do světa. Rádi tě v tom podpoříme.