fbpx

“Zajistit stabilitu firmy je samozřejmý předpoklad pro její prosperitu a úspěch v každé době. A i když je to mnohdy nelehký úkol, protože podmínky se stále mění, nemusí to být tak obtížné, jak se na první pohled zdá.” prohlásil při našem rozhovoru Jaroslav Řasa, spoluzakladatel společnosti ABRA Software a.s., která byla na podzim 2019 vyhlášena nejlepší firmou roku v Praze v jedné z nejprestižnějších soutěží v oblasti českého businessu, Vodafone firma roku.

“Je velmi důležité, aby si vedení každé společnosti nejen uvědomilo, co jsou základní pilíře stabilní společnosti, ale aby na nich firma také stavěla a mohla se tak o ně opřít. Pak je reálné zabezpečit úspěšný rozvoj firmy, ať již v období ekonomické recese, v době změn, které přináší 4. průmyslová revoluce (Průmysl 4.0), nebo při jakékoliv momentální “nepohodě” ve firmě.”, komentuje s úsměvem Jaroslav Řasa, stojící v čele společnosti, která vyvíjí a dodává špičkové informační ERP systémy do více než 50 zemí světa.

Setkáme se v květnu na Hluboké

A co jsou zmíněné základní pilíře každé společnosti a jak je zajistit, aby opravdu fungovaly? Nenech si ujít odpovědi na tyto otázky a přijeď 15. května 2020 na Hlubokou na Konferenci firemního vzdělávání. Podtitul letošního 8. ročníku konference zní:

„Co vše by měl zvládnout moderní manažer, aby obstál v globálním světě.“

Velmi nás těší, že pan Jaroslav Řasa přijal pozvání jako jeden z vážených přednášejících a podělí se s námi o své zkušenosti.

Vedle vystoupení Jaroslava Řasy se můžeš těšit na originální přednášku Václava Nováka s názvem “Na každém příběhu je důležitější konec než začátek” a Prof. Bohumil Král nás vtáhne do světa čísel svým vystoupením “ Manažerské účetnictví je nástrojem do nepohody.”

Posledního přednášejícího představíme v jednom z dalších newsletterů. Prozradím jen, že náš čtvrtý přednášející byl oceněn jako EY Podnikatel roku ve Zlínském kraji a od samého počátku budování společnosti navazuje na baťovské a prvorepublikové principy, o kterých se již zmínil ve svém vystoupení na 5. ročníku konference prof. Milan Zelený.

Dnešním dnem otevíráme oficiálně prodej vstupenek na webu konference a nebudeš-li dlouho váhat, obdržíš je za příznivější cenu.