fbpx
Workshop „Všichni tu makáme, tak proč při tom chudneme“ je dalším výjimečným školením, na které bych tě ráda pozvala, a kterým v září zahajujeme další cyklus Manažerské akademie pro top management. O své bohaté zkušenosti a náhled na aktuální dění u nás i ve světe se s námi podělí významná osobnost ze světa byznysu, pan Václav Novák, špičkový krizový manažer a zkušený investor, který dosáhl mimořádných úspěchů v oblasti byznysu a vedení firem v nadnárodním měřítku. Společně zhodnotíme, co přinesl poslední rok, co se právě děje a co můžeme udělat pro úspěšné budoucí týdny a měsíce.

Kde a kdy?

Workshop se koná v pátek 15. 9. 2023 od 9 hodin v atraktivních prostorách Zámeckého Golf Resortu v Hluboké nad Vltavou.

Zajímavý program a velká aktuální témata

„Považuji za velmi důležité pochopit svět nyní i v budoucnu, pochopit naše děti nyní i v budoucnu a pochopit svůj byznys nyní i v budoucnu”, komentoval Václav Novák svůj postoj k aktuálnímu dění na květnové konferenci Management, znalosti a praxe. A právě odpovědi na otázky, proč je důležité pochopit zmíněné nyní i v budoucnu, proč Česko chudne, i když tu téměř všichni mají práci a jak je možné to zvrátit, jsou hlavní témata podzimního workshopu pod jeho vedením. „Když máte dobrý plán, jak něčeho dosáhnout, úspěchu se nedá zabránit.“

Václav Novák

A co je novinkou zářijového setkání?

Mnohem více prostoru na otevřenou diskuzi mezi přednášejícím a účastniky, více prostoru na otázky a odpovědi, které se týkají hlavního tématu workshopu i aktuálního dění. Co nás k tomu vedlo? Na předchozím setkání se na závěr rozpoutal více než zajímavý dialog i na další důležitá témata, která by stačila na několik dalších workshopů, i kdybychom vynechali oběd a všechny coffee breaky. A proto jsme se rozhodli upravit program a zároveň oslovit jako moderátora setkání úspěšného zakladatele a CEO firmy Inekon Systems, pana Jana Huška.

Mgr. Václav Novák MBA

Je absolventem Karlovy univerzity v Praze, MBA získal na University of Phoenix. Spoluzakladatel a senior managing partner M.L. Moran, ve své profesní praxi se věnoval téměř výhradně krizovému managementu. Celkem pracoval na více než 20 projektech (restrukturalizace skupiny Expandia, holdingu Vítkovice, krizové financování Setuza, záchranný plán ČSA, zhodnocení spol. Technistone a další). Časopis Forbes 9/2019 ho označil za nejslavnějšího českého krizového manažera. Na Fakultě managementu a ekonomiky přednáší pro „Nadané studenty“ v rámci Baťovy manažerské školy a jako přednášející vystupuje na firemních konferencích. Od roku ledna 2021 je váženým členem Nadačního fondu Neuron.
manažer
Prezentace v angličtině

Hluboká nad Vltavou

Jako účastníka tě uvítáme v atraktivním prostředí Zámeckého Golf Resortu Hluboká, s pohodlným parkováním a skvělou kuchyní pod vedením španělského šéfkuchaře. A pokud budeš mít zájem přijet s předstihem, ubytování rádi zajistíme v osvědčeném Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou, nebo některém z dalších místních partnerských hotelů.

„V současné době se přerozdělují karty a mnohé z toho, co dříve fungovalo, nefunguje a naopak, to, co nefungovalo, funguje.“

Václav Novák

Program workshopu a přihláška

Program nalezneš na webových stránkách jazz-com a můžeš se těšit na to, že vedle plánovaných témat bude dostatek prostoru na témata, která jsou aktuální právě pro tebe. Přihlásit se můžeš již nyní přes náš web přihláškou nebo odpovědí na náš newsletter. A pokud tě téma zaujalo, s přihlášením příliš neváhej. Kapacita workshopu je omezena.

Staňte se mistrem prezentace v angličtině

6. června 2024, hotel Podhrad Hluboká nad Vltavou. Workshop “Staňte se mistrem prezentace v angličtině” vám pomůže zdokonalit prezentační dovednosti, posílit znalosti angličtiny a získat jistotu při prezentacích před mezinárodním publikem.

Pravidla pro psaní čísel v angličtině pro tvůj klid a jistotu

Získej klid a jistotu při psaní čísel v angličtině s naším stručným přehledem pravidel. Bezpečně ovládni správné zápisy čísel a počtů ve všech kontextech.

Naši květnovou konferenci na téma „Umělá inteligence a smysluplné inovace v praxi“ otevře svým mimořádným příspěvkem Václav Novák

Připojte se k nám na 11. ročníku konference Management, znalosti a praxe, která se koná 24. května 2024 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Objevte, jak umělá inteligence a smysluplné inovace transformují průmysl a byznys. Vystoupí top experti jako Václav Novák a další!