fbpx

Snad nikdy v historii lidstva nebyl svět tak propojený jako dnes. Snad nikdy lidé mezi sebou nekomunikovali jako dnes. Určitě vy, stejně jako já, vnímáte dva typy lidí. Jedni, kteří nejsou moc šťastni a necítí se dobře v této době. A ti druzí, kteří se naučili cizí řeči a obohatili svůj život o cestování, četbu knih v originále, rozhovory s cizinci apod.

Už čtvrt století se zabývám výukou jazyků a pomáhám lidem připojit se k té druhé spokojenější skupině lidí. Pro ty, kteří se rozhodli zapracovat na sobě, jsem připravila intenzivní kurzy angličtiny a němčiny. Co s vámi uděláme? Během víkendu (tj. 16 výukových hodin) vás naučíme aktivně používat 300 slov a frází, odstraníme váš strach promluvit a připravíme pro vás program, jak dál pokračovat. Učit se cizí jazyky není čtení ve slovníku, ale životní styl. To vše v nádherném prostředí Hluboké nad Vltavou.

Nemám čas, nejsem talent na jazyky, teď zrovna ne, ale někdy určitě… Všechny výmluvy jsem už slyšela. Když chcete, tak si čas uděláte a každý je schopen mluvit cizí řečí. Vždyť to děláte pro sebe. A nebojte se – i po kurzu vás budeme dále podporovat.

Pište si nebo volejte o bližší informace. Bude mě těšit.

Michaela Krausová
Váš jazykový poradce
mkrausova@jazz-com.cz
+ 420 602 116 845