fbpx
Již příští pátek 20. května 2022 se otevřou brány Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou a čtyři významné osobnosti českého byznysu se podělí o své zkušenosti v přednáškách 9. ročníku konference Management, znalosti a praxe.

Ať jsi již přihlášen/a nebo ještě účast zvažuješ, jsem přesvědčená, že uvítáš shrnutí toho, na co se na 9. ročníku konference můžeš těšit.

  • Všichni čtyři přednášející jsou velmi úspěšnými vedoucími manažery z praxe a podělí se s námi o své zkušenosti, úspěchy i výzvy.
  • Všechny čtyři spojuje podtitul letošní konference „lokální česká inspirace“.
  • Panelová diskuze na závěr otevírá diskuzi na aktuální téma současného dění v českém i světovém byznyse a společně s přednášejícími usedne do křesla i náš nejlepší krizový manažer a úspěšný investor pan Václav Novák.

Setkání na podporu “češství” už jsem měla v hlavě dlouho a jsem ráda, že jsem si počkala a podařilo se to právě letos. Kromě toho se nám povedlo pro toto téma oslovit úžasné osobnosti a jsem přesvědčena, že mu přidají další rozměr.

Přednášející konference

  • Ondřej H. Matyáš, finanční ředitel české filharmonie člen dozorčí rady Člověk v tísni, nás vtáhne do světa zlínského velikána jakým je Tomáš Baťa a jeho systému řízení. Zajímal se o něj již na univerzitě a přesvědčíš se sám/a, že je jeho příznivec i po letech zkušeností v praxi.
  • Gabriela Končitíková, projektová manažerka nadace Tomáše Bati ve Zlíně a autorka několika baťovských knih, naváže na Ondřeje Matyáše a ve své přednášce Inspirace Baťa se bude věnovat tomu, jak můžeme baťovské principy využívat i v současnosti. Myslím, že svým zdravým nadšením pro Baťu vedle mě strhne i celé publikum.
  • Daniel Přidal, Senior Vice President Operations ve společnosti ZF, který v Německu zastává vrcholovou pozici v automotive se s námi podělí o zkušenosti s řízením různorodých týmů v nadnárodních koncernech v automobilovém průmyslu. Přednášku nazval Řízení zahraničního výrobního podniku pohledem českého manažera a velmi se těší na české publikum a diskuzi s kolegy z jiných firem.
  • Sara Polak mladá absolventka University of Oxford a čtvrtá přednášející byla letos zařazena Žebříčkem Forbesu do skupiny „30 under od 30“ a seznámí nás se svou odvážnou vizí Praha by mohla být jako Silicon Valley. A odvážné vize jsou určitě něco, co my Češi zvládáme velmi dobře.

K pohodě a jarní atmosféře konference přispěje příjemné prostředí Parkhotelu se skvělou kuchyní a báječným parkováním přímo vedle hotelu.

Přijeď na Hlubokou získat zajímavé informace a novinky, načerpat inspiraci, energii a diskutovat s kolegy z jiných firem.

Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době

Mimořádný workshop pod vedením Václava Nováka. Workshop „Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době“ je dalším výjimečným školením, na které bych tě ráda pozvala, a které v září otevírá další cyklus Manažerské akademie pro top management. O své bohaté...

V čem byla výjimečná letošní konference Management, znalosti a praxe aktuální

Minulý pátek, tedy 20. května, proběhl na Hluboké 9. ročník konference Management, znalosti a praxe, a protože měl opět naprosto mimořádnou atmosféru, ráda bych se k němu ještě vrátila a osvěžila, čím byl mimořádný a co nám přinesl. Podtitulem letošního ročníku bylo...

Udělej skok ve své angličtině a němčině na Hluboké

Konečně už je tu krásné teplé počasí, kdy se téměř všechno zvládá lépe, a tak jsme k té báječné přírodní nabídce připravili na léto nové celodenní a celotýdenní kurzy angličtiny a němčiny na Hluboké. Navážeme tak na naše osvědčené a účinné jazykové programy a k nim ti...