fbpx

“Proč by nemohly růst nadnárodní možnosti českých manažerů, když rostou manažerské potřeby nadnárodních firem”, prohlásil s naprostou rozhodností při našem setkání u dobré kávy Václav Novák, který je známý především jako zkušený investor a krizový manažer mnoha projektů jako restrukturalizace holdingu Vítkovice, krizové financování Setuza nebo příprava záchranného plánu ČSA.

Další zajímavá přednáška

Jeho strhující přednášky na jednoznačně aktuální téma již ocenili účastníci dvou ročníků Konference firemního vzdělávání jazz-com a velmi nás tedy potěšilo, že přijal pozvání na následující 6. ročník, který se koná 18. května 2018 v Hluboké nad Vltavou. Všichni se můžeme těšit na další poutavé vystoupení, nehledě na to, zda stojíme v čele společnosti, nebo nás prostě jen zajímá, kam směřuje firemní kultura nejen v Čechách, ale i za hranicemi.

Růst možností českých manažerů

“Mnoho společností v Německu a západní Evropě se dostává na vrchol svých kapacitních možností a začínají se rozhlížet i na nadnárodní úrovni.”, poznamenal Václav Novák mezi doušky kávy. „Ve své přednášce bych rád hovořil o tom, jak mohou růst možnosti a kompetence českých manažerů, když rostou potřeby firem a jaké cesty a nástroje vedou k tomuto růstu. Jsem přesvědčen, že v Čechách je mnoho schopných a zajímavých odborníků a myslím, že by to lidé měli slyšet. A já to publiku konference velice rád sdělím se všemi argumenty i návody na vlastní rozvoj a růst. “

Buď odborník

„A pokud ještě do nedávné doby rozhodovala ve firemním světě národnost, začíná v celém světě vítězit odbornost. Skvělým příkladem toho je slovenský designér firmy Škoda Jozef Kabaň, který se nedávno stal designérem osobních automobilů v tak konzervativní společnosti jako je BMW.“

Sejdeme se na Hluboké

Přijeď 18. května 2018 na Hlubokou na Konferenci firemního vzdělávání a získej tak odpověď na otázky, kam směřovat svůj osobní rozvoj a růst a tím i rozvoj ve tvé společnosti . V úzké návaznosti na toto téma vystoupí na konferenci 2018 Hana Kořínková, vedoucí Operational Excellence a Customer Journeys E.ON, která nám sdělí, co vše může posnídat firemní kultura a jaká je cesta k transformaci kultury v tradiční energetické společnosti.
Více informací se postupně dozvíte na našich webových stránkách, Facebooku a samozřejmě prostřednictvím našeho newsletteru, kde průběžně uveřejňujeme informace o připravovaném ročníku i jednotlivých účinkujících. Setkejte se s těmi nejlepšími na konferenci Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí 18. května 2018 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.