fbpx
„Přidejte se k nám na konferenční workshop a objevte, jak může AI přinést inovace do vašich výrobních operací a podpořit vaše strategické cíle. Zúčastněte se našeho workshopu a zažijte, jak generativní AI mění průmyslový svět.“

Miroslav Marek

To je osobní pozvánka mnohaletého průmyslového inženýra a top manažera, který bude společně se zkušeným softwarovým inženýrem, Jakubem Szlaurem, moderovat workshop „Digitalizace a umělá inteligence v průmyslové praxi“.

Oba gentlemani jsou spoluzakladatelé technologického start-upu Edima Solutions, který se specializuje na vývoj generativní umělé inteligence pro průmyslové aplikace.

V každém případě se tedy můžeme těšit na příklady z firemní praxe a případové studie. Suchá teorie se nekoná.
Konferenční workshop se koná 23. května 2024 od 15:00 – 17:00 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.
24. května od 8:30 pak na workshop navazujeme dnem plným přednášek a diskuzí na téma „Umělá inteligence a smysluplné inovace v praxi“.

Jaké jsou cíle workshopu?

 • prozkoumat potenciál umělé inteligence pro firemní inovace a efektivitu
 • pochopit nutnost digitalizace pro aplikaci AI a generativní AI
 • diskutovat konkrétní případy využití a příležitosti pro aplikaci AI ve výrobě, údržbě a servisu
 • identifikovat nejčastější výzvy a rizika při implementaci AI a způsoby jejich řešení
 • posoudit aktuální a budoucí trendy ve využití AI a připravit se na budoucí vývoj
konference Management, znalosti a praxe

Na jaké otázky budeme společně hledat odpověď?

 • Co je AI (umělá inteligence) a jak funguje?
 • Jaké konkrétní problémy nebo procesy v konkrétní firmě by AI mohla zlepšit?
 • Jak AI systematicky nasadit a používat?
 • Jaká jsou rizika nasazení AI a jak je ošetřit?
 • Jaké jsou trendy ve využití AI, na co se musíme připravit?

Generativní AI jako partner

Autoři workshopu ti představí generativní AI jako inteligentního partnera, který pomáhá technikům ve firmě rychle identifikovat a řešit problémy s výrobními technologiemi i neplánovanými odstávkami komplexních technologií. Partnera, který se učí z jejich zkušeností a zvyšuje celkovou efektivitu a spolehlivost výrobního procesu.

Rozhodně od workshopu očekávej, že tě vtáhne do revolučního přístupu k průmyslové údržbě, efektivitě a optimalizaci technologických procesů.

Kde se vzala EDIMA Solutions s.r.o.?

Edima Solutions je inovační start-up založený s vizí transformovat průmyslový sektor pomocí pokročilých datových technologií.
Firmu založili dva zkušení technici s více než 25letou praxi v průmyslu a 3 studenti z oboru IT, kteří jsou experti na digitalizaci, neuronové sítě, IA a automatizaci procesů. Jsou přesvědčeni, že právě takové složení týmu je výborným předpokladem pro tvorbu inovativních řešení.

Kde se vzala spolupráce Edima Solutions a jazz-com? Nebo ještě spíše spolupráce Marek a Krausová?

Musela jsem se podívat na Linkedin do profilu, abych se ujistila, že se s Miroslavem Markem profesně známe už více než 20 let. V průběhu všech těch let si vzájemně předáváme zkušenosti ze svých oborů a školíme se v tom, co ten druhý umí nejlépe a co je pro něj stěžejní téma. AI je téma, které máme společné, i když jsme se ho každý chopil po svém. Jsem velmi ráda, že můj student a zároveň můj školitel přijal naše pozvání a ujme se s kolegou konferenčního workshopu.

Moje doporučení? “Pokud chceš ucítit vůni AI v praxi, podívat se do blízké i vzdálené budoucnosti a ještě se u toho upřímně zasmát, je workshop určitě skvělým začátkem konferenční jízdy.”

Jakub Szlaur

je spoluzakladatelem, jednatelem, CEO  a hlavním vývojářem technologického start-upu Edima Solutions. Jeho odbornost pokrývá široké spektrum témat, od řídících systémů a průmyslových komunikačních protokolů až po datovou analýzu, programování a aplikace AI. Jako zkušený softwarový inženýr se angažoval v řadě významných projektů, včetně spolupráce s firmou FESTO Didactic na vývoji softwarových a hardwarových produktů a implementaci technologií strojového učení.

 • 5 let programování průmyslových řídicích systémů
 • 3 roky programování monitorovacích systémů výroby a AI systémů
 • 1 rok vývoje generativních AI

Miroslav Marek

je spoluzakladatelem, jednatelem a obchodníkem a CSO technologického start-upu Edima Solutions.

S více než 25letými zkušenostmi v oblasti implementace štíhlých výrobních systémů a týmové spolupráce působil v předních světových firmách jako Siemens, Continental nebo DURA, kde zastával technické a manažerské pozice. Aktuálně nabízí své služby jako konzultant pro strategické řízení, inovace a udržitelný rozvoj firem. Jako projektový manažer se zaměřuje na metodiky agilního řízení a řídí projekty v oblasti digitalizace a inovací.

 • 25 let praxe průmyslového inženýra
 • 20 let manažerské praxe (výroba, PI, top management) 
 • 13 let praxe konzultanta, mentora a kouče pro majitele a manažery firem 

Přijeď se setkat s nejlepšími a dozvědět se více o neuvěřitelně rychlém vývoji umělé inteligence a její roli nejen ve firemním světě, ale i osobním životě každého z nás.
Nenech si ujít setkání se zajímavými osobnostmi světa byznysu a objednej si vstupenku pro sebe a pro kolegy na konferenci již nyní.
Těšíme se 24. května 2024 na 11. ročníku konference Management, znalosti a praxe v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

A jsme kompletní. Dnes ti představíme čtvrtého přednášející květnové konference na téma “Umělá inteligence a smysluplné inovace v praxi.

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník  konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi.

Výjimečná osobnost českého byznysu hostem konference Management, znalosti a praxe

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi, které se podělí o svůj recept na úspěšné vedení projektů, ve kterých hraje umělá...

Tento jazykový rituál si zamiluješ

V době AI a dalších stovek možností, jak se můžeme učit nebo si udržovat znalost třeba angličtiny, ti možná přijde úsměvné, jak jednoduchý tip pro tebe a tvou angličtinu mám. Nicméně já jsem naprosto přesvědčená, že právě „malé“ tipy využiješ hned, vydržíš u nich a...