fbpx

Toyota KATA v praxi jako nástroj ke každodennímu zlepšování procesů je mimořádným workshopem Manažerské akademiePříprava firmy na období změn“, na který bych Vás a Vaše kolegy ráda pozvala.

Akademii na aktuální téma jsme připravili v úzké spolupráci s naším nejúspěšnějším krizovým manažerem a investorem nadnárodního významu, s panem Václavem Novákem.

Toyota KATA je skvělý nástroj ke každodennímu zlepšování procesů a tento systém udělal z Toyoty jednu z nejprofitabilnějších firem na světě.
Workshopem odpovídáme na zpětnou vazbu účastníků naší Manažerské akademie, které zajímá nejen téma celkové restrukturalizace firmy, ale i postupné změny, které mohou být v kompetenci jednotlivých manažerů a místních firem i dceřiných společností.

Program workshopu připravil a povede zkušený manažer pan Michal Mildorf, který pracoval jako specialista přímo ve firmě Toyota Motor Europe, kde se systém naučil a následně ho implementoval ve výrobní firmě v Čechách.

Spolupráci jsme navázali díky vřelému doporučení RNDr. Zdeňka Przybyly.
Celodenní workshop bude o tom, jak krok po kroku vybudovat organizaci, která je schopna autonomně a rychle reagovat na změny a to díky postupné implementaci systému Toyota KATA.

V čem je workshop mimořádný?

Toyota Kata je skvělý nástroj pro maximální využití lidského potenciálu ve firmě a díky němu můžete se svými lidmi dosáhnout výjimečných výsledků.
Je opravdu mnoho podkladů a materiálů k teorii metody Toyota Kata, ale o praktické implementaci se toho z nich příliš nedozvíte. Nicméně ta je samozřejmě klíčová a vyzkoušet si ji je nedílnou součástí našeho setkání.
První z říjnových workshopů Toyota KATA v praxi jako nástroj ke každodennímu zlepšování procesů se koná 9. 10. 2020 v Hluboké nad Vltavou v příjemném prostředí Parkhotelu s vynikající kuchyní a pohodlným parkováním.