fbpx

V pátek 10. září jsme workshopem “Co se v byznysu mění a co zůstává” zahájili další ročník Manažerské akademie pro top management.
Workshop vedl pan Václav Novák, náš nejslavnější krizový manažer a zároveň úspěšný investor, jehož působnost sahá daleko za hranice České republiky.

A co se na prvním setkání nové série účastníci dozvěděli?

Pan Novák odpověděl na otázky “Kde jsou tolik diskutované čipy pro automotive?” a “Kam se poděla pracovní síla u nás?”
Vysvětlil nám účastníkům, jak skvělým pomocníkem může být výpočet OEE nejen pro samotná výrobní zařízení, ale i pro uvědomění si a posouzení správného výběru zaměstnanců.
Neméně zajímavá byla diskuze na téma zásluhovost kontra nárokovost ve firmách a ve společnosti. Další body programu byly “neochota lidí vrátit se do dřívějšího pracovního tempa” nebo “odosobnění byznysu”.
Dnes tě zvu na druhý workshop Manažerské akademie, který se pod názvem Toyota KATA v praxi jako nástroj ke každodennímu zlepšování procesů koná 8. října 2021 v příjemném prostředí Golf resortu v Hluboké nad Vltavou.
Přihlášení příliš neodkládej. Vzhledem k přesunu z dřívějšího termínu je workshop již částečně obsazen původně nahlášenými účastníky.

A na co se můžeš těšit?

“Toyota KATA v praxi” je dalším mimořádným školením, kterým odpovídáme na zpětnou vazbu účastníků naší Manažerské akademie. Zajímavé je nejen téma celkové restrukturalizace firmy, ale i postupné změny. Takové, které mohou být v kompetenci jednotlivých manažerů, místních firem i dceřiných společností.
Program připravil a workshop povede zkušený manažer pan Michal Mildorf. Pracoval jako specialista přímo ve firmě Toyota Motor Europe, kde se systém naučil a následně ho implementoval ve výrobní firmě v Čechách.
Na celodenním workshopu nás provede tím, jak krok po kroku vybudovat organizaci, která je schopna autonomně a rychle reagovat na změny. A to díky postupné implementaci systému Toyota KATA. Tento systém udělal z Toyoty jednu z nejprofitabilnějších firem na světě.
Spolupráci jsme navázali díky vřelému doporučení RNDr. Zdeňka Przybyly.

V čem je workshop Toyota KATA mimořádný?

  • Toyota Kata je skvělý nástroj pro maximální využití lidského potenciálu ve firmě. Díky němu můžete se svými lidmi dosáhnout výjimečných výsledků.
  • Je opravdu mnoho podkladů a materiálů k teorii metody Toyota Kata. Ale o praktické implementaci se toho z nich příliš nedozvíte. Nicméně ta je samozřejmě klíčová a vyzkoušet si ji je nedílnou součástí našeho setkání.
konference managementu

Co aplikace systému Toyota KATA přinesla Michalu Mildorfovi?

“Radost z toho, že z každodenního experimentování získají pocit zadostiučinění a větší smysluplnosti své práce všichni účastníci. Jednoznačně vede k lepší atmosféře, zápalu pro testování a změnu k lepším operativním, kvalitativním a finančním výsledkům.”
Michal Mildorf

Michal Mildorf

Vystudoval České vysoké učení technické v Praze, přičemž dva roky studoval v zahraničí. Rok na Union College a následně rok na Universidad Politécnica de Valencia.
Zkušenosti se systémem Toyota KATA načerpal ve firmě Toyota Motor Europe, kde pracoval necelé čtyři roky jako specialista na projektové řízení. Byl zodpovědný za plánování a sledování vývoje a přípravy hromadné výroby naftových motorů nové generace pro trh EU. Zde získal zkušenosti s projektovým řízením založeným na širokém procesu tvorby konsensu v rámci globálních projektových týmů.
“Přes 8 let pracoval na několika pozicích ve firmě Continental. Začínal jako manažer nových projektů, následovala pozice manažera kvality. Poté působil jako výrobní ředitel segmentu pneumatických sedadlových systémů.”
Od roku 2019 je na vedoucí pozici Continental Business System, Vitesco Operations ve společnosti Vitesco Technologies.

A jsme kompletní. Dnes ti představíme čtvrtého přednášející květnové konference na téma “Umělá inteligence a smysluplné inovace v praxi.

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník  konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi.

Výjimečná osobnost českého byznysu hostem konference Management, znalosti a praxe

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi, které se podělí o svůj recept na úspěšné vedení projektů, ve kterých hraje umělá...

Uvádíme konferenční workshop „Digitalizace a umělá inteligence v průmyslové praxi“

„Přidejte se k nám na konferenční workshop a objevte, jak může AI přinést inovace do vašich výrobních operací a podpořit vaše strategické cíle. Zúčastněte se našeho workshopu a zažijte, jak generativní AI mění průmyslový svět.“ Miroslav Marek To je osobní pozvánka...