fbpx

konference Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí

Od konání 4. ročníku úspěšné Konference firemního vzdělávání třetího tisíciletí uplynuly teprve tři měsíce, přesto náš tým již začíná připravovat 5. jubilejní ročník. A pro všechny účastníky letošního i příštího ročníku máme hned dvě skvělé zprávy.

První, že jsme již odsouhlasili termín konání, který je stanoven na 19. května 2017 na Hluboké.
A druhá báječná zpráva je, že se ročníku 2017 zúčastní jako přednášející Mgr. Václav Novák.
Přípravy konference jsme tedy tento rok zahájili setkáním s Mgr. Václavem Novákem, který na květnové konferenci 2016 jednoznačně získal sympatie a obdiv publika svou přednáškou Vedení lidí není nukleární medicína.  A nejen to. Každý z nás si z jeho přednášky odnesl zkušenosti jak pro svůj pracovní život, tak pro svou osobní cestu.
Při odpolední kávě v pražské restauraci Kogo jsme diskutovali o aktuálních tématech světového i českého byznysu, vzdělávání i vývoji technické revoluce. Na závěr příjemného setkání zazněl i pracovní název jeho přednášky pro konferenci 2017 Šetřením ještě nikdo nezbohatl.
Mgr. Václav Novák MBA se ve své profesní praxi věnoval téměř výhradně krizovému managementu.  Většina z nás zná jeho nejvýznamnější projekty, za které bych ráda jmenovala například finanční a provozní restrukturalizace holdingu Vítkovice, příprava záchranného plánu ČSA, krizové financování společnosti Setuza nebo restrukturalizace skupiny Expandia.
Více informací o přednášce Mgr. Václava Nováka se postupně dozvíte na našich webových stránkách, Facebooku nebo na Linkedinu, kde průběžně uveřejňujeme informace o připravovaném ročníku i jednotlivých účinkujících. Sledujte přípravy konference, profesní životopisy přednášejících a lákavý program, který rozhodně stojí za pozornost.
Přihlásit se můžete již nyní. Registrujte se ještě dnes
na našich stránkách zde a setkejte se na s těmi nejlepšími na konferenci Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí 19. května 2017 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.
Přeji příjemné letní dny s anglickou knížkou a šálkem dobré kávy.