fbpx
Již příští pátek 5.listopadu 2021 se otevřou brány Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou a čtyři významné osobnosti českého byznysu se podělí o své zkušenosti v přednáškách konference Management, znalosti a praxe.

Co zvládli přednášející od konference 2019?

Ať jsi již přihlášen/a nebo ještě přihlášení zvažuješ, jsem přesvědčená, že tě bude zajímat, co nenajdeš o přednášejících na webu konference nebo v jejich medailoncích. Dnes bych se totiž ráda podělila o některé skvělé úspěchy přednášejících, které zvládli od konání předchozího ročníku konference.

Setkej se s nejlepšími na Hluboké

Prestižní časopis Forbes napsal 9. 8. 2019 “Životní obchod“. Český Technistone koupili Američané za více než miliardu.” A uvedl tak exkluzivní rozhovor známého krizového manažera Václava Nováka a jeho byznysového partnera Zdeňka Šmejkala, kterým se podařila jedna z největších tuzemských transakcí daného roku vůbec.
„Mám z toho samozřejmě radost, je to úspěšné završení devítileté práce. A mám radost i z toho, že ukazujeme, že umíme nejen restrukturalizovat, ale také budovat,“ uvedl Václav Novák pro Forbes a my se můžeme na jeho zkušenosti těšit v přednášce “Na každém příběhu je důležitější konec než začátek”.

I mimo krizi se vyplatí myslet dopředu.

A jak odpověděl na mou otázku “Co jste zvládli od naší předchozí konference” druhý přednášející, spoluzakladatel společnosti ABRA Software, Jaroslav Řasa?
„I mimo krizi se vyplatí myslet dopředu. Když přijde, tolik vás nezaskočí,“ říká Marco Hrabinský z Enders CZ a má pravdu. Proto jsme během pandemie rychle přešli na interní online komunikaci a zákazníkům vyšli digitálně vstříc. Představili jsme e-commerce centrum i inovovaný produkt ABRA Flexi, který podnikatelům ve ztížených podmínkách nabídl pomocnou ruku. Povedlo se nám nabrat nové lidi (blížíme se k číslu 200), dosáhnout obratu 300 miliónů korun a překonat dvoumiliónovou produktivitu práce (podíl obratu a přepočteného počtu úvazků). A také vylepšit hlavní produkt ABRA Gen, který je teď hezčí, rychlejší a nadupanější. Našeho růstu a efektivního řízení si všímají i ostatní – společnost Deloitte zařadila ABRU mezi nejlépe řízené firmy Česka za rok 2021. A kam míříme dál? Zajímá nás téma umělé inteligence, pomáháme těm, kdo to potřebují a podporujeme úspěšné hráče na trhu včetně letošní náročné implementace Genu pro Fokus Optik.

Úspěšná lokální společnost

Milan Kostečka, třetí přednášející konference, zastupuje jednu z úspěšných lokálních společností Kostečka Group, která se stala významným hráčem daleko za hranicemi jižních Čech. Předchozí období komentuje jako ne příliš jednoduché, nicméně oceňuje, že celou firmu velmi posílilo a rád se podělí o to, jak se jako tým situace chopili a čeho se jim podařilo dosáhnout.

Modulární budovy po celé Evropě

Za úspěchem první modulární nemocnice v ČR, která byla postavená za méně než rok od prvního jednání, stojí náš další přednášející Stanislav Martinec. Založil skupinu firem pod značkou KOMA, která vyvíjí, vyrábí a pronajímá modulární budovy po celé Evropě. Pandemie sice ovlivnila činnost jeho společností v mnoha ohledech, přesto jejich nová výrobková řada Fashion Line získala prestižní ocenění Red Dot Award a KOMA Modular se stala generálním dodavatelem největší české zakázky do Afriky – konkrétně celkem 5 letišť do Senegalu. Co ještě stojí za vizionářem z Vizovic bude součástí jeho přednášky na Hluboké.

Setkej se s těmi nejlepšími na konferenci

Management, znalosti a praxe

5. listopadu 2021 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

Workshop ke konferenci “Lídr 21. století, lídr moderní doby”

A pokud se ti snad nehodí termín 5. listopadu, připravili jsme pro tebe mimořádný workshop “Lídr 21. století“, který se koná 4. listopadu v Parkhotelu Hluboká nad Vltavou v čase 15:00 – 17:00 pod vedením Kateřiny Decknerové.
Tento rok je možné se ho zúčastnit i bez účasti na konferenci. Pokud tedy přemýšlíš o tom, co by bylo třeba ve firmě změnit nebo zlepšit – přijeď načerpat inspiraci a osvojit si nové techniky.

15 tipů pro úspěšné zvládnutí angličtiny a němčiny

Naučit se nový jazyk nebo zlepšit své dovednosti může být někdy celkem náročné, ale existují způsoby, jak si to usnadnit. Je důležité nevytvářet si další překážky, které nám mohou v pokroku celkem účinně bránit. Není nad to, když si umíme sami sobě pěkně zatopit…...

Blíží se Mezinárodní den žen

Pozor všichni! Blíží se Mezinárodní den žen, který slavíme každoročně 8. března. Nezapomeňme na všechny ženy, které nás obklopují - maminky, babičky, sestry, kamarádky, kolegyně, a všem jim popřejme.

Prezentace v angličtině v online prostředí

Zlepši své prezentační dovednosti v angličtině a připojte se k našemu online kurzu s lektorkou Hankou Kořínkovou. Pokud chceš přirozeně a s jistotou prezentovat své myšlenky nebo  projekty  v angličtině, náš online kurz je pro tebe řešením. Pod vedením zkušené...