fbpx

Konference “Management, znalosti a praxe” se koná 23.října v Parkhotelu Hluboká nad Vltavou.

Setkání s vedením Parkhotelu Hluboká nad Vltavou

Abychom si byli jisti, že zajistíme pro účastníky konference příjemné prostředí a zároveň dodržíme pravidla případných opatření, sešli jsme se s vedením Parkhotelu a vše projednali. Na setkání jsme se domluvili s paní ředitelkou Michaelou Střelečkovou, že nám otevře pro konání konference celý velký sál. Ten poskytne dostatečný prostor pro pohodlné usazení účastníků u kulatých stolů s bezpečnými rozestupy. Sál je považován za vnitřní, nikoliv veřejný prostor a od toho se odvíjí možná opatření a dohodnutá pravidla. Při setkání u kávy na terase Parkhotelu jsme domluvili s šéfkuchařem Pavlem Minářem i lákavé menu podzimní sezóny a věřím, že všichni oceníme skvělou kuchyni a nápadité chody.

Aktuální situace ve firemním světě

Všichni vážení přednášející tohoto ročníku jsou majitelé úspěšných firem a budou samozřejmě reagovat na aktuální situaci ve firemním světě. Jsem si jistá, že se i v tomto ohledu máme na co těšit.

A se kterými přednášejícími se tedy 23. října v Hluboké nad Vltavou setkáme?

Pan Jaroslav Řasa se s námi ve své přednášce “Základní pilíře stabilní společnosti pro období krize a změn” podělí o to, jak nastavit firmu, aby bez větších šrámů zvládla i náročné období krize a co je třeba udělat, aby měla firma šanci dlouhodobě uspět ve světě, který se od základů mění. “Na každém příběhu je důležitější konec než začátek” říká pan Václav Novák a ve své přednášce se bude zabývat více než aktuálním tématem gigantických změn ve společnosti a nabídne řešení, jak postupovat v době, kdy se firmě úplně nedaří. Pan Stanislav Martinec, ve svém vystoupení otevře svou “firemní kuchyni” a podělí se s námi o to, jak vidí “Řízení firmy v době krize a trvalých změn.“ K příjemné atmosféře konference přispěje milé prostředí Parkhotelu a blízkost zámeckého parku. Oficiální prodej vstupenek na webu konference je již v plném proudu a pokud nebudeš příliš váhat, vstupenky jsou do konce září za příznivější cenu.

Setkej se s těmi nejlepšími na konferenci Management, znalosti a praxe v rámci Trendů firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí 23. října 2020 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.