fbpx
Zlepši své prezentační dovednosti v angličtině a připojte se k našemu online kurzu s lektorkou Hankou Kořínkovou. Pokud chceš přirozeně a s jistotou prezentovat své myšlenky nebo  projekty  v angličtině, náš online kurz je pro tebe řešením.

Pod vedením zkušené lektorky a manažerky Hanky Kořínkové tě vybavíme praktickými tipy a technikami, jak zaujmout vaše publikum.
S lektorkou se můžeš seznámit v krátkém videu a detailní info ke kurzu najdeš zde.

Kurz je naplánován na dva online termíny 16. a 23. března 2023.
Naučíš se, jak jasně a poutavě předat svou myšlenku, odpovídat na otázky jako profesionál a zlepšit své prezentační dovednosti osobně i online. Lektorka ti poskytne osobní zpětnou vazbu a podporu. Pomůže ti tak překonat běžné prezentační výzvy a dosáhnout tvých cílů. Nenech si ujít tuto příležitost a posuň své prezentační dovednosti na další úroveň. Zaregistruj se již nyní a začni prezentovat jako profík.

15 tipů pro úspěšné zvládnutí angličtiny a němčiny

Naučit se nový jazyk nebo zlepšit své dovednosti může být někdy celkem náročné, ale existují způsoby, jak si to usnadnit. Je důležité nevytvářet si další překážky, které nám mohou v pokroku celkem účinně bránit. Není nad to, když si umíme sami sobě pěkně zatopit…...

Blíží se Mezinárodní den žen

Pozor všichni! Blíží se Mezinárodní den žen, který slavíme každoročně 8. března. Nezapomeňme na všechny ženy, které nás obklopují - maminky, babičky, sestry, kamarádky, kolegyně, a všem jim popřejme.

Představujeme třetího přednášejícího Konference Management, znalosti a praxe

10. ročník konference Management, znalosti a praxe se  koná 19. května 2023 v Hluboké nad Vltavou. Dnes bych vám ráda představila našeho třetího váženého řečníka, Tomáše Moravu, který se na konferenci podělí o své postřehy a odborné znalosti na téma „Jak poznat...