fbpx
Koncem listopadu loňského roku jsme uveřejnili jako naprostou novinku náš program Personal Portfolio pro HR, jako unikátní systém, díky kterému získáte přehled o celé firmě v jednom grafu. V polovině prosince jsme již v 5 firmách testovali demoverzi programu, ke které jsme poskytli návody a dali k dispozici zkušební soubory.
I přes současné podmínky jsme do dneška zvládli v příjemné atmosféře 35 prezentací pro jednotlivé firmy a 19 společností má svou demoverzi ve zkušebním režimu.
K tomu, že Personal Portfolio může být pevný bod HR v neklidné době nás vedou nejen aktuální zkušenosti, ale i fakt, že princip je léty prověřený ve výrobní společnosti.
První reference si můžeš přečíst na našem webu www.personal-portfolio.cz
Další zkušenosti budeme uveřejňovat v dalších newsletterech.

Jaké má Personal Portfolio hlavní benefity?

  • Ředitel bude mít klid, že vše běží, jak má.
  • Personalista jistotu, že na žádného zaměstnance nezapomene.
  • Vedoucí podporu, aby se jim s lidmi dobře pracovalo.

O čem je Personal Portfolio?

Jedná se o jednoduchý, přehledný a flexibilní systém, který společně se šablonami návody a přehlednými materiály nabízí přehled o celé firmě v jednom grafu nebo tabulce, se kterými je možné variabilně pracovat. A pokud hovořím o přehledu, tak tím myslím přehled o všech lidech ve firmě, včetně dělnických pozic.

Unikátnost systému

Určitě se mnou budeš souhlasit, že mít přehled o lidech ve firmě, o jejich výkonu a potenciálu je velmi důležité. Nicméně mít přehled ještě nic neznamená, pokud s informacemi dále nepracujeme.
Unikátnost našeho jednoduchého systému není jen v tom, jak získat přehled o celé firmě, nebo přesněji výkonu a potenciálu všech zaměstnanců.

Výjimečnost spočívá i v tom, že jsme vedle tohoto “kroku A” mysleli také na “krok B”. Tedy na to, jak s informacemi o jednotlivých lidech pracovat tak, abychom na nikoho nezapomněli a plně využili potenciál jednotlivých kolegů. Proto jsou součástí systému Personal Portfolia materiály, šablony a návody, které jsme připravili na základě dlouholeté HR praxe a můžeš je obratem použít ve firmě třeba hned zítra.

Součástí programu je i odborná HR konzultace, která ti umožní plně využít benefitů systému, který může být v každé firmě trochu jiný.

Cyklus půldenních a celodenních školení nejen pro HR

Tak, jak jsem již zmínila, systém Personal Portfolia by měl poskytnout nejen přehled o lidech ve firmě, ale také umožnit nebo usnadnit systematicky pracovat na jejich rozvoji a vzdělání.

Díky zkušenostem ze školení pro HR a vedení menších firem víme, jak je důležité se osobně setkat a sdílet zkušenosti napřímo, tedy offline a bez obrazovky. než nám to ovšem situace dovolí, rozhodli jsme se pro první krok a připravili jsme 2hodinový webinář. V něm tě seznámíme se systémem Personal Portfolia, jeho využitím v každé společnosti a zároveň uvedeme několik příkladů z praxe.

Webinář PP, než nám povolí školení

personal portfolio

Co na webináři obdrží všichni?

Účastníci webináře obdrží zdarma 30-denní přístup do demoverze programu PP, HR dokumentaci a zkušební soubor
Dárky, které získají 3 vylosovaní účastníci/účastnice:

  • Balíček karet s návodem k mapování zaměstnanců
  • 60 minut bezplatné individuální konzultace na HR témata s Katkou Decknerovou
  • Pohodovou kávu jazz-com

Zajímá tě Personal Portfolio už nyní? Napiš si o svou demoverzi.

Zajímá tě již nyní, proč můžeš Personal Portfolio ocenit právě ty?
Chceš vědět, co je součástí demobalíčku?
Více informací na webu www.personal-portfolio.cz

A jsme kompletní. Dnes ti představíme čtvrtého přednášející květnové konference na téma “Umělá inteligence a smysluplné inovace v praxi.

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník  konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi.

Výjimečná osobnost českého byznysu hostem konference Management, znalosti a praxe

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi, které se podělí o svůj recept na úspěšné vedení projektů, ve kterých hraje umělá...

Uvádíme konferenční workshop „Digitalizace a umělá inteligence v průmyslové praxi“

„Přidejte se k nám na konferenční workshop a objevte, jak může AI přinést inovace do vašich výrobních operací a podpořit vaše strategické cíle. Zúčastněte se našeho workshopu a zažijte, jak generativní AI mění průmyslový svět.“ Miroslav Marek To je osobní pozvánka...