fbpx
Koncem listopadu loňského roku jsme uveřejnili jako naprostou novinku náš program Personal Portfolio pro HR, jako unikátní systém, díky kterému získáte přehled o celé firmě v jednom grafu. V polovině prosince jsme již v 5 firmách testovali demoverzi programu, ke které jsme poskytli návody a dali k dispozici zkušební soubory.
I přes současné podmínky jsme do dneška zvládli v příjemné atmosféře 35 prezentací pro jednotlivé firmy a 19 společností má svou demoverzi ve zkušebním režimu.
K tomu, že Personal Portfolio může být pevný bod HR v neklidné době nás vedou nejen aktuální zkušenosti, ale i fakt, že princip je léty prověřený ve výrobní společnosti.
První reference si můžeš přečíst na našem webu www.personal-portfolio.cz
Další zkušenosti budeme uveřejňovat v dalších newsletterech.

Jaké má Personal Portfolio hlavní benefity?

  • Ředitel bude mít klid, že vše běží, jak má.
  • Personalista jistotu, že na žádného zaměstnance nezapomene.
  • Vedoucí podporu, aby se jim s lidmi dobře pracovalo.

O čem je Personal Portfolio?

Jedná se o jednoduchý, přehledný a flexibilní systém, který společně se šablonami návody a přehlednými materiály nabízí přehled o celé firmě v jednom grafu nebo tabulce, se kterými je možné variabilně pracovat. A pokud hovořím o přehledu, tak tím myslím přehled o všech lidech ve firmě, včetně dělnických pozic.

Unikátnost systému

Určitě se mnou budeš souhlasit, že mít přehled o lidech ve firmě, o jejich výkonu a potenciálu je velmi důležité. Nicméně mít přehled ještě nic neznamená, pokud s informacemi dále nepracujeme.
Unikátnost našeho jednoduchého systému není jen v tom, jak získat přehled o celé firmě, nebo přesněji výkonu a potenciálu všech zaměstnanců.

Výjimečnost spočívá i v tom, že jsme vedle tohoto “kroku A” mysleli také na “krok B”. Tedy na to, jak s informacemi o jednotlivých lidech pracovat tak, abychom na nikoho nezapomněli a plně využili potenciál jednotlivých kolegů. Proto jsou součástí systému Personal Portfolia materiály, šablony a návody, které jsme připravili na základě dlouholeté HR praxe a můžeš je obratem použít ve firmě třeba hned zítra.

Součástí programu je i odborná HR konzultace, která ti umožní plně využít benefitů systému, který může být v každé firmě trochu jiný.

Cyklus půldenních a celodenních školení nejen pro HR

Tak, jak jsem již zmínila, systém Personal Portfolia by měl poskytnout nejen přehled o lidech ve firmě, ale také umožnit nebo usnadnit systematicky pracovat na jejich rozvoji a vzdělání.

Díky zkušenostem ze školení pro HR a vedení menších firem víme, jak je důležité se osobně setkat a sdílet zkušenosti napřímo, tedy offline a bez obrazovky. než nám to ovšem situace dovolí, rozhodli jsme se pro první krok a připravili jsme 2hodinový webinář. V něm tě seznámíme se systémem Personal Portfolia, jeho využitím v každé společnosti a zároveň uvedeme několik příkladů z praxe.

Webinář PP, než nám povolí školení

personal portfolio

Co na webináři obdrží všichni?

Účastníci webináře obdrží zdarma 30-denní přístup do demoverze programu PP, HR dokumentaci a zkušební soubor
Dárky, které získají 3 vylosovaní účastníci/účastnice:

  • Balíček karet s návodem k mapování zaměstnanců
  • 60 minut bezplatné individuální konzultace na HR témata s Katkou Decknerovou
  • Pohodovou kávu jazz-com

Zajímá tě Personal Portfolio už nyní? Napiš si o svou demoverzi.

Zajímá tě již nyní, proč můžeš Personal Portfolio ocenit právě ty?
Chceš vědět, co je součástí demobalíčku?
Více informací na webu www.personal-portfolio.cz

Controlling je cesta k úspěchu i v době nepohody

„Mít přehled, s jistotou se pohybovat v číslech a rozumět finančním údajům ve firmě je klíčovou výbavou každého vedoucího, šéfa nebo manažera, ať už má ekonomické vzdělání nebo ne.“„Být připraven je nejdůležitější předpoklad úspěchu.“A určitě se společně s tebou i...

Novinky a školení od jazz-com: Co vás čeká v podzámčí Hluboké?

Krásný den všem, já vás srdečně zdravím ze Zámeckého Golf Resortu v Hluboké nad Vltavou, kde, jak mnozí víte, pořádáme většinu našich kurzů, workshopů a školení. Posledním srpnovým dnem uzavřeli letní jazykové programy a tento týden jsme čerstvě zahájili nový studijní...

Mohou být firemní jazykové kurzy efektivní?

Odpověď zní: “Určitě ano, firemní jazykové kurzy mohou být efektivní.” Když se hned na začátku správně nastaví, mohou bezpochyby splnit očekávání obou stran. Tedy firmy i účastníků kurzu. A protože před sebou máme nový školní rok, ráda bych se dnes podělila o několik...