fbpx

11. ročník konference Management, znalosti a praxe se koná 24. května  2024 v příjemném prostředí v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.
Letošní podtitul konference, který je zároveň společným tématem všech vystoupení našich vážených přednášejících, zní “ Umělá inteligence a smysluplné inovace v praxi”.

Kdo je naším třetím přednášejícím?

Je jím Petr Hirš, ředitel centra pro umělou inteligenci Dataclair ve společnosti O2 Czech Republic a.s., které je zaměřeno na zpracování velkých dat a aplikovanou umělou inteligenci. Náš přednášející zde realizuje projekty už od roku 2020 a my jsme velmi rádi, že přijal naše pozvání na Hlubokou.

Osobní setkání

Na setkání se třetím váženým přednášejícím konference jsme se s kolegyní vydaly do Prahy přímo do sídla společnosti O2 a myslím, že to byla dobrá volba.

Už při vstupu do budovy s prosklenými stěnami a střechou, průhlednými výtahy a pracovními zákoutími se zelení na nás dýchla atmosféra budoucnosti, a tak trochu neznáma. Skvěle jsme se tak naladily na téma schůzky s panem Hiršem, tedy na role a možnosti umělé inteligence (AI)  v praxi společnosti O2. V podobném duchu probíhal i náš společný rozhovor. Pohledem ze současnosti do budoucna a fokusem na to, co již nyní přináší umělá inteligence firmám i lidem a jakým směrem se pravděpodobně vývoj bude ubírat.
A na co se můžete na konferenční přednášce tedy těšit?

Jak dnes umělá inteligence pomáhá v O2 a proč si nenechat ujet „AI vlak“?

Ve své přednášce nás Petr Hirš seznámí s revolučním využitím umělé inteligence v O2. Umožní nám získat exkluzivní pohled na změny a příležitosti generativní umělé inteligence a na to, co bez ní ještě před rokem nebylo možné realizovat.

Zajímavě tak pro nás propojí oblast, kterou dobře známe jako uživatelé telefonů a dalších služeb O2 s oblastí, která pro běžného uživatele služeb není viditelná. Tedy oblast zpracování velkých dat se zapojením postupu z oblasti strojového učení.

Vedle toho, se s námi podělí i o praktické příklady toho, jaké možnosti nabízí AI v osobním životě každého z nás.

„Otázka totiž nezní – Kdy a zda využít umělou inteligenci ve firemní praxi? Otázka zní „Kde a jak?“  Protože pokud kolem sebe necháte AI proplout, tak budou firmy, které ji proplout nenechají. Získají tím náskok, který už nemusíte dohnat.“ Petr Hirš

 

Petr Hirš

Petr Hirš

Ředitel centra pro umělou inteligenci Dataclair ve společnosti O2 Czech Republic a.s. Vystudoval v Brně VUT FIT se zaměřením na informační systémy. Po studiích se věnoval vývoji software na zakázku v sektoru bankovnictví a pojišťovnictví. Vedl oddělení pro výzkum a vývoj pražské pobočky firmy Y Soft. Zakládal kompetenční centrum pro robotizaci a automatizaci procesů ve společnosti Lidl Česká republika v.o.s. Od roku 2020 se naplno věnuje Dataclair v O2 Czech Republic a.s., které je zaměřeno na zpracování velkých dat a aplikovanou umělou inteligenci. Realizujeme projekty a vytváříme produkty pro PPF Telecom Group a komerční sektor tam, kde ostatní vidí pouze data.

Přijeď se setkat s nejlepšími a dozvědět se více o neuvěřitelně rychlém vývoji umělé inteligence a její roli nejen ve firemním světě, ale i osobním životě každého z nás.

Nenech si ujít setkání se zajímavými osobnostmi světa byznysu a objednej si vstupenku pro sebe a pro kolegy na konferenci již nyní.

Těšíme se 24. května 2024 na 11. ročníku konference Management, znalosti a praxe v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

A jsme kompletní. Dnes ti představíme čtvrtého přednášející květnové konference na téma “Umělá inteligence a smysluplné inovace v praxi.

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník  konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi.

Výjimečná osobnost českého byznysu hostem konference Management, znalosti a praxe

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi, které se podělí o svůj recept na úspěšné vedení projektů, ve kterých hraje umělá...

Uvádíme konferenční workshop „Digitalizace a umělá inteligence v průmyslové praxi“

„Přidejte se k nám na konferenční workshop a objevte, jak může AI přinést inovace do vašich výrobních operací a podpořit vaše strategické cíle. Zúčastněte se našeho workshopu a zažijte, jak generativní AI mění průmyslový svět.“ Miroslav Marek To je osobní pozvánka...