fbpx

Konference Vzdělávací trendy

Jak se připravit? S čím počítat? Co udělat?
Na tyto otázky vám odpoví Adam Čížek, Head of Learning and Development plzeňské společnosti Plzeňský Prazdroj na květnové konferenci na Hluboké. Jednoho z největších českých pivovarů Plzeňský Prazdroj čeká v roce 2016 mnoho změn. Na přednášce se dozvíte, jaká je ta největší a jak na ni společnost připravuje své zaměstnance.

„Se změnami ve firmě se setkal každý z nás, ovšem ne vždy jsme na ně jako tým i jako jednotlivci dostatečně připraveni. A to ani v případě, že se jedná o změnu tak zásadního charakteru, jako je změna majitele,“ komentuje Adam Čížek. Jakou roli má při plánování a realizaci změn ve firmě oddělení rozvoje a vzdělávání, s čím je třeba počítat a na co se připravit s námi bude sdílet ve své přednášce na Konferenci firemního vzdělávání 20. května 2016 v Hluboké nad Vltavou.
Tento energický mladík má více než deset let zkušeností z manažerských pozic v lokálních i nadnárodních společnostech rozličného zaměření. Začínal jako konzultant ve společnostech MASS a Smarter, pracoval jako Talent Manager ve společnosti Telefónica O2 a do nedávné doby působil na pozici ředitele v oblasti lidských zdrojů ve společnosti Philips. Stále se věnuje koučování a lektorování a my jsme velmi potěšeni, že s námi chce sdílet jeho bohaté zkušenosti z významných společností evropského významu.
Více informací o přednášce Adama Čížka se dozvíte na našich webových stránkách, Facebooku nebo na naší stránce Linkedin, kde průběžně uveřejňujeme informace o připravovaném ročníku i jednotlivých účinkujících. Sledujte přípravy konference, profesní životopisy přednášejících a lákavý program, který rozhodně stojí za pozornost.
A to hlavní. Přihlásit se můžete již nyní. Registrujte se ještě dnes na našich stránkách a setkejte se na konferenci s těmi nejlepšími.