fbpx

autor newsletteru

Minulý týden jsem na Hluboké v oblíbené vinotéce potkala kamarádku. Šermovala skleničkou a nadšeně mi líčila svůj nový projekt. „A ty tvoje newslettery čtu. A musím říct, že mi některé dost pomohly. – A prosím tě, to si je píšeš sama, nebo ti je píše nějaká lektorka?“ Po pochvale pěkná sprcha, ale celkem motivující, jak vidíte.

Newsletter pro vás píšu skutečně osobně, protože si myslím, že jsem nasbírala dostatek praktických zkušeností, které ráda předám, abych pomohla vám všem, kdo s cizími jazyky bojujete nebo jim holdujete. Abych vám ukázala možnosti, jak se můžete v jazyce zlepšovat a abych vás motivovala k lásce k jazykům. A chci vám také ukázat , že pokud vám něco zrovna nejde, je to úplně normální a stačí jen zvolit tu správnou cestu přesně pro vás.
Nedá se totiž najít univerzální elixír jazyka pro každého. Každý jsme originál a každý potřebujeme namíchat svůj jazykový drink. V mých newsletterech najdete mnoho ingrediencí, které si buď namícháte sami, nebo vám váš koktejl pomůžu namíchat já.
Zavolejte nebo mi napište, ráda se vám naliji čistého vína a pomůžu sestavit jazykový kurz přesně pro vás.
Michaela Krausová Mgr. Michaela Krausová
Váš jazykový poradce
Soutěž:
A na závěr soutěž o dvoujazyčné CD čeština v s angličtinou nebo němčinou do auta.
Toto pondělí jsme pro vaše děti vyrobili výroční díl Happy socks – video dialogů angličtiny. Tipnete si, kolikátý díl to byl? Odpovědi pište do pátka 17. dubna 2015 do 14:00 na mail mkrausova@jazz-com.cz nebo na tel. +420 602 116 845.