fbpx

Na konci ledna letošního roku jsem ve svém newsletteru představila čtvrtého a posledního přednášejícího naší konference na téma “Co vše musí zvládnout manažer v období krize a změn”. V té době jsem samozřejmě netušila, že toto téma se stane během několika týdnů ještě aktuálnější, než jsme všichni vnímali na počátku roku.

Nový termín konference

Mnoho se od té doby událo, a protože původní termín konference 15. května 2020 pravděpodobně nebyl ten nejsprávnější, domluvili jsme se v dubnu s váženými přednášejícími, že ten správný termín pro konferenci v Hluboké nad Vltavou je 23. října 2020. Přihlášení účastníci si již nový termín zapsali. A pokud nejsi mezi nimi, velmi ráda bych tě pozvala na setkání se zajímavými osobnostmi firemního světa. Podělí se s námi ve svých vystoupeních o zkušenosti z praxe, o to, jak se popasovat se změnami a na jakých pilířích postavit firmu, aby byla stabilní a zvládla nepohodu změn, krize i nečekaných otřesů.

Mini video pozvánka

Ještě než tě provedu přednáškami celé konference, ráda bych uvedla milou video pozvánku pana Stanislava Martince, který je již zmíněným čtvrtým přednášejícím. Setkala jsem se s ním v jeho firmě KOMA Modular ve Vizovicích těsně před zahájením karantény a na dlouhou dobu to bylo poslední setkání ve výrobní společnosti. Od této návštěvy je to sice již několik měsíců, přesto jsem stále nadšená z “úplně jiné firmy”, kterou mě pan Martinec, jednatel a také podnikatel roku 2017, provedl a vyprávěl mi její příběh.

A se kterými přednášejícími se tedy 23. října v Hluboké nad Vltavou setkáme?

Pan Jaroslav Řasa se s námi ve své přednášce “Základní pilíře stabilní společnosti pro období krize a změn” podělí o to, jak nastavit firmu, aby bez větších šrámů zvládla i náročné období krize a co je třeba udělat, aby měla firma šanci dlouhodobě uspět ve světě, který se od základů mění.

Na každém příběhu je důležitější konec než začátek” říká pan Václav Novák a ve své přednášce se bude zabývat více než aktuálním tématem gigantických změn ve společnosti a nabídne řešení, jak postupovat v době, kdy se firmě úplně nedaří.

S panem Bohumilem Králem se podíváme do světa manažerského účetnictví, které je pro něj silným a účinným nástrojem do nepohody a rád nám na praktických příkladech vysvětlí souvislosti a principy moderních controllingových nástrojů a metod.

Čtveřici přednášejících uzavírá již zmíněný pan Stanislav Martinec, který ve svém vystoupení otevře svou “firemní kuchyni” a podělí se s námi o to, jak vidí “Řízení firmy v době krize a trvalých změn. “

K příjemné atmosféře konference jistě přispěje i prostředí Parkhotelu a blízkost zámeckého parku.

Oficiální prodej vstupenek na webu konference je již v plném proudu a pokud nebudeš příliš váhat, vstupenky jsou do konce července za příznivější cenu.

Setkej se s těmi nejlepšími na konferenci Management, znalosti a praxe v rámci Trendů firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí 23. října 2020 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.