fbpx

5. workshop Série I lokální management má povinnost se prosadit v globálním světě pod vedením Václava Nováka.

Jsme jeden z mála národů, který dává přednost dobré atmosféře v týmu a na pracovišti před vyšším platem. A není to jen výsledek mezinárodních průzkumů, ale osobně je toho většina z nás stále svědkem v mnoha společnostech.

Nicméně je jasné, že dobrá atmosféra ve firmě není samozřejmostí a budování dobré firemní kultury a vztahů napříč firmou, stanovení pravidel a jejich dodržování, chuť se stále učit nové věci a realizovat je, to je pěkně šťavnatý úkol a bez nasazení a silné motivace to nejde. A motivace zapracovat na příjemném a zároveň inspirujícím pracovním prostředí je samozřejmě na šéfovi. Ten ukazuje a sděluje vyšší cíl. A v tomto případě je důležitý nejen ten nejvyšší, ale každý šéf, který vede své oddělení nebo skupinu.

Protože zřejmě všichni tušíme, jak moc je to pro nás a naše týmy stěžejní, získalo téma “Motivace a pravidla odměňování” absolutní prvenství v dotazníku nejaktuálnějších firemních témat a dokonce předběhlo i takové téma, jako je Komunikace ve firmě. (Výsledky dotazníku, které vyplnili účastníci Konference firemního vzdělávání 17.5.19 na Hluboké viz. níže.)

Je to tedy již podruhé, kdy se stala Motivace hlavním tématem aktuálního workshopu, který jsme připravili ve spolupráci se zkušeným manažerem Václavem Novákem v rámci sérií workshopů “I lokální management má povinnost se prosadit v globálním světě.”

V pořadí již pátý workshop úspěšné série má podtitul

Základní principy, pravidla motivace ve firmě a odměňování jako jejich důsledek

a bude se konat 27. září 2019 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

Je určen pro manažery s ambicemi, kteří chtějí překročit hranice českého regionu a prosadit se v globálním světě.

Nech se vtáhnout od Václava Nováka do světa manažerského řemesla s jeho zkušenostmi s vedením společností evropského formátu.

Zkus najít společně s ostatními správný balanc mezi nastavením pravidel a nastavením prostoru pro otevřenou aktivitu všech, kteří společně s tebou tvoří tým.

Nech se vést cestou vědomě řízené firmy s jasnou vizí a překroč rozměr lokálního manažera. “Penězi motivovat a stimulovat zaměstnance je sice možnost, ale není to trvalé řešení. Jako vedení společnosti potřebujeme, aby nás zaměstnanci následovali, důvěřovali nám a nacházeli v práci mnohem více, než jen možnost získat prostředky na přežití. Práce je přece nedílnou součástí života a strávíme jí většinu našeho času.”

O své zkušenosti se s vámi podělí

Mgr. Václav Novák MBA
Spoluzakladatel M.L. Moran získal MBA na University of Phoenix. Je rovněž absolventem Karlovy univerzity v Praze. Byl předsedou nebo členem představenstev všech společností, ve kterých on nebo M.L. Moran působil. Ve své profesní praxi se věnoval téměř výhradně krizovému managementu. Celkem pracoval na více než 20 projektech, z nichž mezi ty nejvýznamnější patří restrukturalizace skupiny Expandia, včetně e-banky, finanční a provozní restrukturalizace holdingu Vítkovice, krizové financování Setuza, příprava záchranného plánu ČSA, včetně dojednání bezprecedentního snížení mezd zaměstnanců. Je členem Vědecké rady Vysoké školy ekonomické v Praze.

Odebírejte náš newsletter