fbpx

Úžasné a strhující vystoupení Václava Nováka, které je vždy nanejvýš aktuální vzhledem k situaci na trhu, ve firmách i společnosti samé, již ocenilo publikum na předchozích ročnících mezinárodní konference Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí jazz-com a velmi nás potěšilo, že jako významná osobnost světa businessu přijal jako přednášející pozvání na již 8. ročník, který se koná 15. května 2020 v Hluboké nad Vltavou.

Václav Novák, který patří k našim nejúspěšnějším krizovým manažerům a významným investorům nadnárodního významu, společně s námi v roce 2018 odstartoval skvělou sérii workshopů pro vedení společnosti, “I lokální management má povinnost se prosadit v globálním světě”. Díky nim se daří společně s účastníky řešit důležitá témata, která jsou klíčová pro každou firmu a její úspěch, a která samozřejmě také bezprostředně souvisí s vývojem situace na světovém trhu.

Tak vzniklo i téma a název nové přednášky pro 8. ročník květnové konference, která má podtitul “Co vše by měl zvládnout manažer moderní doby, aby uspěl v globálním světě”.

Na každém příběhu je důležitější konec než začátek.

„Každá hra má svá pravidla a mnohdy jde ve výsledku o to, jak umíme hrát s kartami, které máme v ruce, než úplně o to, jaké karty jsme dostali do ruky.”, prohlásil s úsměvem při našem setkání na Hluboké Václav Novák. V jeho přednášce “ Na každém příběhu je důležitější konec než začátek.”, se chce společně s námi podívat na více než aktuální téma nadcházející recese a nabídnout řešení, jak postupovat v době, kdy se firmě úplně nedaří. A to nejen v období recese společnosti, ale i v období, kdy se firma nachází v situaci, kdy potřebuje popadnout dech a nabrat jiný směr.

Sejdeme se na Hluboké

Přijeď 15. května 2020 na Hlubokou na Konferenci firemního vzdělávání a získej tak odpovědi na otázky, jak nastavit a vést úspěšně firmu v jakékoliv době, a jak sestavit akční plán, díky kterému se úspěchu nedá zabránit.

Přednáška Václava Nováka úzce souvisí s vystoupením již uvedeného přednášejícího, prof. Bohumila Krále, dlouholetého vedoucího katedry manažerského účetnictví na VŠE, který se s námi podělí o své zkušenosti a na praktických příkladech vysvětlí souvislosti a principy moderních controllingových nástrojů.

Stejně jako pan Václav Novák se i profesor Král bravurně pohybuje ve světě čísel. Profesní dráhy obou přednášejících se dokonce protly při projektu velké restrukturalizace holdingu Vítkovice.

Více informací se postupně dozvíte na našich webových stránkách, Facebooku a samozřejmě prostřednictvím našeho newsletteru, kde průběžně uveřejňujeme informace o připravovaném ročníku i jednotlivých účinkujících. Setkejte se s těmi nejlepšími na konferenci Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí 15. května 2020 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

Mgr. Václav Novák MBA

Je absolventem Karlovy univerzity v Praze, MBA získal na University of Phoenix. Spoluzakladatel a senior managing partner M.L. Moran, ve své profesní praxi se věnoval téměř výhradně krizovému managementu.

Celkem pracoval na více než 20 projektech (restrukturalizace skupiny Expandia, holdingu Vítkovice, krizové financování Setuza, záchranný plán ČSA, zhodnocení spol. Technistone a další).

Časopis Forbes 9/2019 ho označil za nejslavnějšího českého krizového manažera. Na Fakultě managementu a ekonomiky přednáší pro „Nadané studenty“ v rámci Baťovy manažerské školy a na konferencích.

Přednášející konference Management, znalosti a praxe

Přednášející konference Management, znalosti a praxe

Ráda bych tě osobně pozvala na jubilejní 10. ročník naší konference Management, znalosti a praxe, který se koná 19. května 2023 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.Letošní podtitul konference zní “Smysluplné moderní technologie v praxi” a umožní nám v mnohém ohledu...

Specifika interkulturní komunikace mezi česky a německy mluvícími kolegy

Specifika interkulturní komunikace mezi česky a německy mluvícími kolegy

Pokud více spolupracuješ s kolegy nebo partnery z jiné země, určitě mi potvrdíš, že je někdy obtížné se úplně pochopit s německým kolegou, i kdyby mluvil skvěle česky. Nepomůže ani to, když oba mluvíte dobře anglicky. O jakém tipu hovořím? Každý národ má své jedinečné...

15 tipů pro úspěšné zvládnutí angličtiny a němčiny

15 tipů pro úspěšné zvládnutí angličtiny a němčiny

Naučit se nový jazyk nebo zlepšit své dovednosti může být někdy celkem náročné, ale existují způsoby, jak si to usnadnit. Je důležité nevytvářet si další překážky, které nám mohou v pokroku celkem účinně bránit. Není nad to, když si umíme sami sobě pěkně zatopit…...