fbpx

Úžasné a strhující vystoupení Václava Nováka, které je vždy nanejvýš aktuální vzhledem k situaci na trhu, ve firmách i společnosti samé, již ocenilo publikum na předchozích ročnících mezinárodní konference Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí jazz-com a velmi nás potěšilo, že jako významná osobnost světa businessu přijal jako přednášející pozvání na již 8. ročník, který se koná 15. května 2020 v Hluboké nad Vltavou.

Václav Novák, který patří k našim nejúspěšnějším krizovým manažerům a významným investorům nadnárodního významu, společně s námi v roce 2018 odstartoval skvělou sérii workshopů pro vedení společnosti, “I lokální management má povinnost se prosadit v globálním světě”. Díky nim se daří společně s účastníky řešit důležitá témata, která jsou klíčová pro každou firmu a její úspěch, a která samozřejmě také bezprostředně souvisí s vývojem situace na světovém trhu.

Tak vzniklo i téma a název nové přednášky pro 8. ročník květnové konference, která má podtitul “Co vše by měl zvládnout manažer moderní doby, aby uspěl v globálním světě”.

Na každém příběhu je důležitější konec než začátek.

„Každá hra má svá pravidla a mnohdy jde ve výsledku o to, jak umíme hrát s kartami, které máme v ruce, než úplně o to, jaké karty jsme dostali do ruky.”, prohlásil s úsměvem při našem setkání na Hluboké Václav Novák. V jeho přednášce “ Na každém příběhu je důležitější konec než začátek.”, se chce společně s námi podívat na více než aktuální téma nadcházející recese a nabídnout řešení, jak postupovat v době, kdy se firmě úplně nedaří. A to nejen v období recese společnosti, ale i v období, kdy se firma nachází v situaci, kdy potřebuje popadnout dech a nabrat jiný směr.

Sejdeme se na Hluboké

Přijeď 15. května 2020 na Hlubokou na Konferenci firemního vzdělávání a získej tak odpovědi na otázky, jak nastavit a vést úspěšně firmu v jakékoliv době, a jak sestavit akční plán, díky kterému se úspěchu nedá zabránit.

Přednáška Václava Nováka úzce souvisí s vystoupením již uvedeného přednášejícího, prof. Bohumila Krále, dlouholetého vedoucího katedry manažerského účetnictví na VŠE, který se s námi podělí o své zkušenosti a na praktických příkladech vysvětlí souvislosti a principy moderních controllingových nástrojů.

Stejně jako pan Václav Novák se i profesor Král bravurně pohybuje ve světě čísel. Profesní dráhy obou přednášejících se dokonce protly při projektu velké restrukturalizace holdingu Vítkovice.

Více informací se postupně dozvíte na našich webových stránkách, Facebooku a samozřejmě prostřednictvím našeho newsletteru, kde průběžně uveřejňujeme informace o připravovaném ročníku i jednotlivých účinkujících. Setkejte se s těmi nejlepšími na konferenci Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí 15. května 2020 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

Mgr. Václav Novák MBA

Je absolventem Karlovy univerzity v Praze, MBA získal na University of Phoenix. Spoluzakladatel a senior managing partner M.L. Moran, ve své profesní praxi se věnoval téměř výhradně krizovému managementu.

Celkem pracoval na více než 20 projektech (restrukturalizace skupiny Expandia, holdingu Vítkovice, krizové financování Setuza, záchranný plán ČSA, zhodnocení spol. Technistone a další).

Časopis Forbes 9/2019 ho označil za nejslavnějšího českého krizového manažera. Na Fakultě managementu a ekonomiky přednáší pro „Nadané studenty“ v rámci Baťovy manažerské školy a na konferencích.

Staňte se mistrem prezentace v angličtině

Staňte se mistrem prezentace v angličtině

6. června 2024, hotel Podhrad Hluboká nad Vltavou. Workshop “Staňte se mistrem prezentace v angličtině” vám pomůže zdokonalit prezentační dovednosti, posílit znalosti angličtiny a získat jistotu při prezentacích před mezinárodním publikem.