fbpx

Tisková zpráva 22. 4. 2013
Zástupci firem, škol a lektorů budou diskutovat o cílech vzdělávání

Jazyková škola jazz-com, s.r.o. pořádá 7. června 2013 v Hluboké nad Vltavou konferenci o firemním vzdělávání Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí. Cílem vzdělávací konference je setkání jednatelů a personalistů významných velkých i menších společností z Jižních Čech, pro které jsou důležité vzdělávací programy jejich firem a týmový i individuální rozvoj zaměstnanců.

Jazz-com tak chce přispět k celostátní diskusi o vzdělávání a propojit akademickou teorii s praxí. V budově Podzámčí se tak ke společné diskusi sejdou jednatelé a personalisté firem, zástupci středních a vysokých škol a lektoři firemního vzdělávání.

Proděkan pro zahraniční vztahy a zastupující vedoucí katedry obchodu a cestovního ruchu na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích Ing. Viktor Vojtko, Ph.D. ke konferenci řekl: „V současnosti máme moderní nástroje pro podporu vzdělávání, přístup k úžasným informačním zdrojům, jsme otevřeni světu, ale přesto není jednoduché současnou generaci studentů motivovat k tomu, aby překročila minimální požadavky, které na ně klademe. Myslím, že pomoci může jedině úzká spolupráce s praxí – nechat studenty si svou budoucí profesi zažít na vlastní kůži.“

O své zkušenosti se podělí přednášející Ing. Koloman Huťťan, personální ředitel TRW-DAS Dačice, dále konzultant, kauč a lektor v oblasti lidských zdrojů Ing. Vladimír Strejček, Elisabeth Ann George, lektorka jazykové katedry VŠE, ředitelka jazykové školy jazz-com Mgr. Michaela Krausová a další.

Pozvání přijali Ing. Tomáš Jirsa, senátor parlamentu ČR a starosta města Hluboká nad Vltavou, doc. Ing. Ladislav Rolínek Ph.D., děkan Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity, Barbora Schelová Ph.D., ředitelka HR ve společnosti Bosch ČR v Českých Budějovicích a Osobnost HR 2012, Ing. Jiří Stráský, ředitel kanceláře úřadu Jihočeské hospodářské komory a personální ředitelé a vedení významných jihočeských společností.

Jazyková škola jazz-com, s.r.o. se specializuje na výuku a odborné jazykové vedení firemních kurzů. Je první jazykovou školou v České republice, která vyučuje cizí jazyky v prostředí virtuálních světů.

Podívejte se na program aktuální konference konference.jazz-com.cz