fbpx

Ráda bych tě osobně pozvala na již neuvěřitelný 9. ročník naší konference Management, znalosti a praxe, který se koná 20. května 2022 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Přihláška do čtvrtka 31. března za výhodnější cenu, registrace zde. Přijeď na Hlubokou získat zajímavé informace a novinky, načerpat inspiraci a energii a diskutovat s kolegy z jiných firem.

Konference je určena

pro jednatele a vedení firem, manažery, personalisty. Vítáni jsou všichni, kdo se aktivně podílejí na chodu firmy a práci na sobě vnímají jako nedílnou součást každého dne.

  • Všichni čtyři přednášející jsou velmi úspěšnými vedoucími manažery z praxe a podělí se s námi o své zkušenosti, úspěchy i výzvy.
  • Společně je spojuje podtitul letošní konference „lokální česká inspirace“.
  • Panelová diskuze na závěr umožňuje debatu na aktuální téma současného dění v českém i světovém byznysu.

Přednášející konference

Jako přednášející ročníku 2022 se o své zkušenosti podělí zajímavé a úspěšné osobnosti jako Ing. Ondřej H. Matyáš, finanční ředitel české filharmonie, člen dozorčí rady Člověk v tísni s přednáškou „Systém řízení podle Tomáše Bati“.
Gabriela Končitíková, projektová manažerka nadace Tomáše Bati a autorka několika baťovských knih s přednáškou „Inspirace Baťa“.
Daniel Přidal, Senior Vice President Operations ve společnosti ZF, který v Německu zastává vrcholovou pozici v automotive s vystoupením „Řízení zahraničního výrobního podniku pohledem českého manažera“.
Sara Polak, mladá absolventka University of Oxford, zařazena Žebříčkem Forbesu do skupiny „30 under od 30“ s přednáškou „Praha by mohla být jako Silicon Valley“.

A to nejlepší nakonec

je panelová diskuze, ve které se můžeš ptát a diskutovat se všemi přednášejími. Připojí se i náš nejlepší krizový manažer a zkušený investor pan Václav Novák.
Více informací o přednáškách a přednášejících získáš na webových stránkách konference včetně registrace.

Děkujeme za předání pozvánky všem, kdo chce být v centru dění a konference by pro něj mohla být zdrojem inspirace a navázání zajímavých kontaktů. Těším se na společné inspirativní setkání, na kterém, vedle zkušeností a zajímavých kontaktů, můžeme získat i motivaci a odvahu pro realizaci změn a plnění vlastních projektů. Setkejme se s nejlepšími.

25 anglických frází ideálních pro small talk a předvánoční setkání

Srdečně tě zdravím v krásném období adventu, kdy se mnozí z nás účastníme setkání, večírků a oslav, kde se můžeme setkat s anglicky mluvícími kolegy, zákazníky nebo dodavateli. Abychom ti pomohli vytvořit příjemnou a plynulou konverzaci, připravili jsme speciální...

Představujeme první přednášející květnové Konference Management, znalosti a praxe

Vítejte u představení prvního přednášejícího našeho 11. ročníku Konference Management, znalosti a praxe, který se bude konat 24. května 2024 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Tento rok se konference zaměřuje na "Umělou inteligenci a smysluplné inovace v praxi", což...

Velké setkání špičkových manažerů na Hluboké má už svůj termín a téma

Ano, přesně tak. Konference Management, znalosti a praxe, kterou tradičně pořádáme v atraktivním prostředí Hluboké nad Vltavou už má svůj termín a téma. Ať už na naše květnové setkání jezdíš pravidelně, nebo máš chuť přijet poprvé, můžeš si poznamenat do kalendáře...