fbpx

Ráda bych tě osobně pozvala na již neuvěřitelný 9. ročník naší konference Management, znalosti a praxe, který se koná 20. května 2022 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Přihláška do čtvrtka 31. března za výhodnější cenu, registrace zde. Přijeď na Hlubokou získat zajímavé informace a novinky, načerpat inspiraci a energii a diskutovat s kolegy z jiných firem.

Konference je určena

pro jednatele a vedení firem, manažery, personalisty. Vítáni jsou všichni, kdo se aktivně podílejí na chodu firmy a práci na sobě vnímají jako nedílnou součást každého dne.

  • Všichni čtyři přednášející jsou velmi úspěšnými vedoucími manažery z praxe a podělí se s námi o své zkušenosti, úspěchy i výzvy.
  • Společně je spojuje podtitul letošní konference „lokální česká inspirace“.
  • Panelová diskuze na závěr umožňuje debatu na aktuální téma současného dění v českém i světovém byznysu.

Přednášející konference

Jako přednášející ročníku 2022 se o své zkušenosti podělí zajímavé a úspěšné osobnosti jako Ing. Ondřej H. Matyáš, finanční ředitel české filharmonie, člen dozorčí rady Člověk v tísni s přednáškou „Systém řízení podle Tomáše Bati“.
Gabriela Končitíková, projektová manažerka nadace Tomáše Bati a autorka několika baťovských knih s přednáškou „Inspirace Baťa“.
Daniel Přidal, Senior Vice President Operations ve společnosti ZF, který v Německu zastává vrcholovou pozici v automotive s vystoupením „Řízení zahraničního výrobního podniku pohledem českého manažera“.
Sara Polak, mladá absolventka University of Oxford, zařazena Žebříčkem Forbesu do skupiny „30 under od 30“ s přednáškou „Praha by mohla být jako Silicon Valley“.

A to nejlepší nakonec

je panelová diskuze, ve které se můžeš ptát a diskutovat se všemi přednášejími. Připojí se i náš nejlepší krizový manažer a zkušený investor pan Václav Novák.
Více informací o přednáškách a přednášejících získáš na webových stránkách konference včetně registrace.

Děkujeme za předání pozvánky všem, kdo chce být v centru dění a konference by pro něj mohla být zdrojem inspirace a navázání zajímavých kontaktů. Těším se na společné inspirativní setkání, na kterém, vedle zkušeností a zajímavých kontaktů, můžeme získat i motivaci a odvahu pro realizaci změn a plnění vlastních projektů. Setkejme se s nejlepšími.

Konflikt jako šance na úspěch

Před nedávnem jsme pořádali v Zámeckém golf resortu Hluboká mimořádně zajímavý workshop pod názvem Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době. A protože se jednalo o další výjimečné setkání pod vedením pana Václava Nováka, ráda bych se dnes podělila o...

Jubilejní 10. ročník konference Management, znalosti a praxe už má svůj termín

Ano, je to neuvěřitelné, nicméně aktuální ročník konference Management, znalosti a praxe 2023 na Hluboké  je jubilejním 10. ročníkem. A my už se s kolegy těšíme, že společně se všemi účastníky, hosty a přednášejícími oslavíme krásné 10. výročí skvělými přednáškami,...

Kdo je připraven, není překvapen.

“Co nemůžeme změřit, nemůžeme zlepšit. A v krizi dvojnásob.” je úspěšný workshop Manažerské akademie, na který bych tě dnes ráda pozvala. V program workshopu i tentokrát stavíme na aktuálních tématech, která ve firmách řešíte, a samozřejmě jsme ho rozšířili o další...