fbpx

Jakkoliv to zní přehnaně a nadneseně, skutečně se chci dnes podělit o to, jak zpomalit čas. S tím, že skutečně nemám v plánu viset na rafičce hodin, nebo chodit pomaleji.

Osvědčené metody
Osvědčené metody, jak “zpomalit čas jsou vědci zmiňovány celkem čtyři. O první, jsem psala minule zde. Zní “Nauč se něco nového”. Druhou bych ráda navázala dnes.
“Opusť svou komfortní zónu”
Že neexistují žádné časové úseky, kde čas běží rychleji je jasné. To změnit nemůžeme. Na druhé straně je prokazatelné, že s rostoucím věkem máme pocit, že čas běží rychleji. I když neběží. Jde tedy čistě o naše subjektivní vnímání a to změnit můžeme.
Třeba tak, že opustíme svou zónu komfortu. Tedy svou bezpečnou bublinu, ve které máme své zažité rituály a cítíme se v ní pohodlně.
Když se totiž vymaníme z pohodlného režimu všedního dne, otevřou se nám nové obzory a možnosti. nyerögépes játékok ingyen A i když je to pro nás často skutečná výzva a raději bychom se stáhli do bezpečí, máme šanci vše okolo vnímat jinak, dny nám nesplývají a čas nám tolik neutíká.
A další bonus
Každému z nás se stává, že ho sem tam někdo nebo něco vytáhne z našeho bezpečného prostoru. A pokud používáš jakkoliv cizí jazyk, v práci vyjednáváš podmínky nebo předkládáš své projekty, stojíš často mimo své hájemství. Báječná zpráva je, že ochota opouštět komfortní zónu a chuť přijímat nové výzvy se dá “trénovat”. A na tom společně s účastníky našich kurzů a tréninků pracujeme. Kurzy prezentačních dovedností v angličtině vznikly přesně na tomto základě. Prezentování samo o sobě znamená dát se v šanc. A ještě k tomu v angličtině, nemluvě o zahraničním publiku. Přesto ti účastníci našich kurzů v rozhovorech rádi potvrdí, že opouštění zóny komfortu typu prezentace v angličtině se stalo součástí jejich profesního života a dokonce ho i vyhledávají.
Opusť svou komfortní zónu dříve, než tě k tomu někdo vyzve a přihlas se na svůj Kurz prezentačních dovedností v angličtině.
A pokud myslíš, že opuštění komfortní zóny a zpomalení času se projeví jen někde uvnitř, jako tvůj dojem, tak s tebou nemohu souhlasit. online nyerőgépes játékok Uvidíš, jak se ti rozjasní pocitem větší spokojenosti, vyzařováním většího klidu a okolí ti to obratem vrátí příjemnou atmosférou, stiskem ruky nebo lehkým úsměvem. Tak zpomal svůj čas, stojí to za to. tippmix online