fbpx

konference2016

20.května 2016 se koná na Hluboké již 4. ročník Konference firemního vzdělávání třetího tisíciletí. O tom, jak úzce souvisí firemní vzdělávání s prosperitou firmy, by nám rád přiblížil další báječný přednášející konference Mgr. Ondřej Slabý, současný personální ředitel společnosti Coca – Cola HBC ČR.

Jeho zkušenosti s řízením lidských zdrojů ze zahraniční i tuzemska uplatňuje již od října 2010 ve světoznámé společnosti a rád se o ně podělí i s účastníky konference 2016.
Osobně s nadšením sleduji intenzivní komunikaci firmy Coca – cola se svými příznivci, promyšlený marketing, strategii i vizi společnosti, která chápe vzdělávání a rozvoj jako součást DNA firmy. Velmi mě těší, že zástupce firmy s tímto mottem mohu uvítat na naší konferenci.
Více informací o přednášce Ondřeje Slabého se dozvíte na našich webových stránkách, Facebooku nebo na naší stránce Linkedin, kde průběžně uveřejňujeme informace o připravovaném ročníku i jednotlivých účinkujících. Sledujte přípravy konference, profesní životopisy přednášejících a lákavý program, který rozhodně stojí za pozornost.
A to hlavní. Přihlásit se můžete již nyní. Registrujte se ještě dnes na našich stránkách zde a setkejte se na konferenci s těmi nejlepšími.
Konference Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí 20. května 2016 Parkhotel, Hluboká nad Vltavou.
Přeji příjemné dny, kdy za oknem poletuje sníh a my spokojeně sledujeme svůj oblíbený film v angličtině.