fbpx

Sms servis do vašeho telefonu

Neztrácejte svůj jazyk, využijte microlearning
Každý den vám zašleme anglickou nebo německou frázi (SMS) na váš mobil. Náš servis nabízí SMS z různých oborů a úrovní jazyka. Udělejte aspoň trošku pro udržení svých jazykových znalostí.
Chci SMS

Jedna fráze denně

Každé ráno jedna fráze přímo do vašeho telefonu.

Kontakt s jazykem

Profesní témata a rozmanité praktické fráze.

Využití času

Vzdělávejte se v každé volné chvilce.

Vlastní slovník

Vybudujte si vlastní databázi frází ve svém mobilu.

Udělejte pro svůj jazyk každodenní minimum

a za měsíc se naučíte 20 frází. Každý den ráno posíláme do vašeho telefonu jednu dvoujazyčnou frázi (microlearning). Fráze se učíte postupně a můžete je obratem použít a lépe si je zapamatovat. Na každý týden jsme připravili jedno profesní téma.
Témata se střídají a tak i rozmanitost praktických frází.

  • anglicko – české fráze
  • německo – české fráze
  • anglicko – německé fráze

Sms servis je důležitou součástí našich jazykových programů.

Díky pravidelným frázím vám pomůžeme vytvořit důležité jazykové rituály. Fráze si neustále připomínáte a udržujete své znalosti. Frázi si můžete opakovat po celý den. V autě, když čekáte na zelenou. Ve frontě v obchodě. V době reklamy, když sledujete televizi. S každým neznámým slovíčkem si rozšiřujete slovní zásobu. Nemůžete na nějakou frázi vzpomenout? Snadno ji najdete ve svém telefonu. No není to báječný pocit, když pro svůj jazyk každý den něco uděláte? Ano, je.

Pro další informace zavolejte na +420 602 116 845 nebo pište na mkrausova@jazz-com.cz. Rádi se Vám budeme věnovat a připravíme pro vás kurz.

MANAŽERSKÁ AKADEMIE

Série workshopů pro manažery s ambicemi

Podívej se na program