fbpx

Strhující vystoupení Václava Nováka, které je vždy nanejvýš aktuální vzhledem k situaci na trhu, ve firmách i společnosti samé, již ocenilo publikum na předchozích ročnících mezinárodní Konference firemního vzdělávání jazz-com. Velmi nás potěšilo, že přijal jako přednášející pozvání na již 7. ročník, který se koná 17. května 2019 v Hluboké nad Vltavou. V jeho přednášce se chce společně s námi podívat na žhavé téma motivace lidí ze zcela netradičního úhlu pohledu a nabídnout řešení, jak budovat stabilní tým a to nejen v době téměř nulové nezaměstnanosti. A co více, zaměří se i na odpověď na otázku: “Co znamená drahý pracovník?” Na téma přednášky a nutnost více diskutovat o možnostech a způsobech motivace jako fenoménu úspěchu ho přivedli účastníci našich workshopů, které společně s Václavem Novákem pořádáme na Hluboké a již se jich zúčastnila řada z vás.

Sejdeme se na Hluboké

Přijeď 17. května 2019 na Hlubokou na Konferenci firemního vzdělávání a získej tak odpovědi na otázky, jak konkrétně motivovat své kolegy, členy svého týmu i zaměstnance celé firmy, a jak se s touto otázkou vypořádat i v době napínavé situace na pracovním trhu.

Přednáška Václava Nováka je v úzké návaznosti na vystoupení Martina Jana Stránského, primáře neurologie na Yale University. Vážený potomek prvorepublikové rodiny bude hovořit nejen o tom Jak ovlivňují moderní technologie schopnost vzdělávat se, mít motivaci. Více informací se postupně dozvíte na našich webových stránkách, Facebooku a samozřejmě prostřednictvím našeho newsletteru, kde průběžně uveřejňujeme informace o připravovaném ročníku i jednotlivých účinkujících. Setkejte se s těmi nejlepšími na konferenci Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí 17. května 2019 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

Mgr. Václav Novák MBA
Spoluzakladatel M.L. Moran získal MBA na University of Phoenix. Je rovněž absolventem Karlovy univerzity v Praze. Byl předsedou nebo členem představenstev všech společností, ve kterých on nebo M.L. Moran působil. Ve své profesní praxi se věnoval téměř výhradně krizovému managementu. Celkem pracoval na více než 20 projektech, z nichž mezi ty nejvýznamnější patří restrukturalizace skupiny Expandia, včetně e-banky, finanční a provozní restrukturalizace holdingu Vítkovice, krizové financování Setuza, příprava záchranného plánu ČSA, včetně dojednání bezprecedentního snížení mezd zaměstnanců. Je členem Vědecké rady Vysoké školy ekonomické v Praze.